Slovenija
27775 ogledov

Uradno: rdeči še dve regiji, o katerih vlada ni govorila

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 15:25 16.oktober 2020.

    Oneh, samo da ti dozivljas orgazme,ko objavijo jajovo sliko 🖕

  • Janez 16:23 16.oktober 2020.

    Več kot očitno je da je za to zapiranje in omejevanja normalnega življenja kriva trenutna vlada . Ni ukrepala takrat ko je bilo potrebno, Hrvatom je reševala turistično sezono, sedaj pa smo krivi navadni državljani. Ne narod ni kriv. Kriva ...prikaži večva je vlada. Ne moremo zamenjati naroda, lahko pa vlado. Če bi imeli kaj ponosa bi odstopila cela vlada zaradi nesposobnosti!!!

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 19:58 16.oktober 2020.

    Mihael je za vojno,Uriel je za čas,Gabriel je prenašalec pošte,Azrael je za vpoklic.... .Jaz sem za "želje".... .In navadite se nadloge,ker če bo premalo prihaja novi in še bolj strupen in močan.

  • Avatar Alissica
    Alissica 06:07 17.oktober 2020.

    ❤️ ︍Ocenite moje fotografije tukaj - WWW.ES17.CLUB

  • oneh 14:53 16.oktober 2020.

    Brez veze sprejemati ločene ukrepe za nekaj dni razlike. Nasladni teden bodo vse regije rdeče, levaki pa bodo doživljali orgazme ob pogledu na rdečo Slovenijo. Pa saj se jim gre le za to, da bo Slovenija rdeča. Za človeške žrtve ...prikaži več pa jim je manj mar, kot za kosti, katere so v jamah in breznih pustili tisti, za katere ponosne naslednike se imajo.

  • butnskalabutn 23:40 16.oktober 2020.

    ker idiot je zaprl , zasavske občine, ki so že tako zaribane in dodal Litijo .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.