Slovenija
8255 ogledov

Uradno: Sberbank je kupila NLB

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:32 02.marec 2022.

    Slovenija prodaja in kupuje banke kot kurja jajca.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:22 02.marec 2022.

    Resevanje desetarja januzla? Popolnoma nerentabilni nakup samo zato kr ma ssds tam dva racuna? Je slo nekako takole: cuj stari, ursula nas je spet zahebala, komu bomo nalozli da kupi toti bedasti sberbank? Kje mamo koga? Nlb? Koga ze mamo ...prikaži več tam? Ja ja, poklici ga takoj, jutri naj bo zrihtano.

  • Avatar Leon
    Leon 07:54 02.marec 2022.

    Logar: O tem kriminalnem dejanju bomo obvestili partnerje v EU in Natu

  • Katlyn_Evans 10:04 02.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Avatar zoo
    zoo 17:25 02.marec 2022.

    Ne verjamem, saj smo vendar Balkan.

  • rd2dmk2 09:43 02.marec 2022.

    potem pa naj kupijo še nkmb, predno preide v neprave roke, skupaj z poštno banko, celjsko banko, abanko ( pa še katero, se ne spomnim več ) in potem povrne vse delnice okradenim državljanom. če se ne motim je država ...prikaži veča lastnik NLB in pred desetletji ko je trojka strašila po sloveniji je državi bilo prepovedano reševat in pomagat. no vlagat , torej denar metat stran ja, ampak potem prodat takoj "ta pravim" lumpom.

  • si_rob 08:33 02.marec 2022.

    A, dajte no?! To se kupi čez noč. Nekatere stvari se pa urejajo desetletja in ni nič. Pa naj mi še kdo reče, da stvari niso že v naprej dogovorjene, le da smo mi ostali uboge budale. In tako je v Ukrajini.

    • si_rob 08:35 02.marec 2022.

      In itak ta kratko vedno potegne nevedno ljudstvo. In še nekaj. Ko poslušam te medije, imam vtis kot, da imamo novo corono.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.