Slovenija
60381 ogledov

Uradno: Takšne bodo od jutri cene bencina in dizla

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 14:03 07.november 2022.

    Zakaj pišete občutno pocenil, ko pa je to na nivoju nekaj centov in ne dvomestnih centov. Sramota, da lahko to razglasijo kot nekakšno pocenitev, ovce pa so vesele ja, verjamem.

  • brencl 19:28 07.november 2022.

    Tekoča goriva so trenutno manjši problem. Ko pa berem o številnih ameriških tankerjih tekočega plina, ki čakajo ob evropski obali na višje cene plina, pa mi je takoj jasno, kdo je in na čigavo pobudo izvedel uničujoče diverzije na severni ...prikaži več plinovodni tok. Že star pregovor se glasi: "boj se danajcev, ki nosijo darila"!

  • Avatar Leon
    Leon 14:16 07.november 2022.

    Kdo se norčuje iz državljanov ? Enkrat gor dizel ,bencin dol ....prosim nehajte s temi kolobocijami .

  • Grof 17:27 07.november 2022.

    Oni so nori, sploh pa prdec Luka

  • upanje 15:31 07.november 2022.

    meni ni jasno kak so oni regulirali ceno kurilnega olja če stane liter olja isto kot bencin holobovo znižanje je vedno višji račun,tak da se vprašam kako matematiko smo se učili mi ki smo hodili v jugoslovanske šole tam je ...prikaži več bilo 1 plus1.dve tukaj pa več nevem ali je minus plus ali kak drugače vsak dan vse dražje oni pa kak je vsak dan vse bol boceni kdo je tu nor.

    • Svobodnež 15:38 07.november 2022.

      Ja. očitno ti ni jasno, pa pač bluziš. Če že omenjaš predsednika vlade, imej vsaj toliko kulture, da njegov priimek napišeš, kot je dejanski, ne pa nekakšen "holob". Ali pa je to za človeka, ki malikuje Janšo, že preveč?

    • Avatar R_D
      R_D 18:07 07.november 2022.

      Ne bluzi kreten. Raje svoje poglej kako naslavljajo/te nasprotnike. Vse so samo ljudje ne. In ti "Svobodnež" boš zdaj gnojil, da moramo holoba kulturno in pravilno naslavljat. Goni si v svojo v 3pm bebec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.