Slovenija
2022 ogledov

Urne postavke za delavca od dobrih treh do 40 evrov

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Swap 07:07 03.april 2015.

    hahahahahahhahahahahahahaha Dobra fora, a ni ze konc 1 aprila, pokazte mi enga delavca s 15€ na uro, samo enega

  • Anitka Pavanny 17:06 20.december 2015.

    Plus da je pri nas skupno 60% dajatev (davek, itd) od plače, medtem, ko imajo nekatere države skupno celo samo 10% dajatev od plače. Upoštevajte neto, ne pa bruto dohodkov + kupno moč, pa boste ugotovili, da je Slovenija med zadnjimi v EU.

  • Andrej Kovačič 07:51 02.april 2015.

    povrečno 15,6 evra bruto???? pokažite mi enega delavca ki zasluži tolko na uro.... jebala vas statistika

  • YaKo 09:18 02.april 2015.

    Sej nea znajo zračunat kakšna je mesečna plača če je 15,6 na uro. Če bi znali bi verjetno opazili da nekaj ne štima.

  • Lavdan 10:07 02.april 2015.

    Ob tem bi morala biti še cena kilograma kruha v teh državah.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:23 02.april 2015.

    no mrskatere stvari so cenovno v mnogih državah na isti ravni kot pri nas pa čeprav se pri nas manj zasluži. ampak ok ..tud če to ne bi blo res. še vedno je lepš tistim k imajo kljub dražji hrani ...prikaži več večjo plačo....za potovat je to sploh super.

  • hulk74 08:32 02.april 2015.

    Torej, naj dobi delavec le pičlih 6 eurov neto na uro, delal 8ur/dan, 20dni/mesec, zaslužil 960 eurov mesečno + malica,prevoz,del.doba...cca. 1200 na mesec...Takoj vsi nazaj iz Avstrije in Nemčije !?

  • YaKo 09:22 02.april 2015.

    S tole povprečno plačo bi bil povprečen slovenec prav zadovoljen, ampak jaz in moji povprečni znanci ne prejemamo takih dohodkov. Očitno večina v sloveniji ni tako zelo povprečna.

  • marost 10:05 02.april 2015.

    Kdo je delal to statistiko?? Fizicni delavec pri nas niti priblizno ne zasluzi 2174. Je pa res, da je verjetno tukaj racunana povprecna slo placa in malica ter prevoz.Ce pa vzamemo minimalno placo, ki jo ponavadi dobi fizicni ...prikaži več delavec in je to recimo 1000 bruto z malico, potem je postavka cca. 5,74€ na uro (pri 174 ur na mesec).Od novinarja bi pricakoval, da napise se kaj, ne samo slepo prevede neke podatke, ki so brez izhodisc...

  • marabunta 13:40 02.april 2015.

    ???..ja,ja....povprečno 15€ ??? pa kje pobirate te podatke,.....grem takoj kopat jarke, če me tako plačajo

  • Swap 07:11 03.april 2015.

    Itak pa politika vodi medije tako da nic novega, pranje mozganov glupih slovencev ajde ovcke zdej pa lepo po vrsti beeeeeee, beeeeeee, beeeeeeee

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.