Slovenija
115664 ogledov

Urška Bačovnik Janša: Jaz se v tisti konec ne maram več voziti

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marija Eržen 09:26 15.junij 2020.

    Komentatorji, ali vas ni sram ??? Verjetno se ne zavedate, da s svojim komentarjem OBRAZ NA OGLED POSTAVITE !!! Članek je zelo lepo napisan, resnična podoba intervjuja, škoda, ker ga avtor ni s celim imenom podpisal. Urška je lepa, plemenita ...prikaži veča in srčna žena. Ona in družina, dajeta Janši moč, da lahko prenaša obrekljive napade ljudi, ki mu zavidajo njegovo POKONČNOST !!! Urška in Janez, kar pogumno naprej: POŠTENOST IN DOBRO na koncu zmeraj ZMAGA !!!

    • Dušan Jakič 09:33 15.junij 2020.

      Če sta ti ona dva tako všeč, potem bi se vame in v mojo ženo zaljubila že na prvi pogled. Ni vse tako rožnato kot izgleda za javnost. Tudi ona ima svoje težave, on prav tako - ločen, več otrok ...prikaži več z večimi ženskami... ni ravno za družinski vzor. Jezus bi rekel, ti ti ti Janez, grešil si, večkrat.

    • joze531 19:54 26.junij 2020.

      ...hmmm...POSTENOST in DOBRO na koncu zmeraj ZMAGA...hja...kaj pac opredelis za POSTENOST....pa DOBRO....

    • branko4 14:22 03.julij 2021.

      Bla,bla, cukr pa med, za vas belčke enkratno. Ištvan vas sramoti pred Evropo ona pa mal vtis popravlja.

    • jurij2 12:56 21.julij 2021.

      Blagor drzavi katera ima tako sposobnega sefa vlade.takoj lahko zaprejo vse fakulteta saj ljudje kot je jojo itak vse vedo.to me spominja na smolarjevo pesem jaz ne grem v solo

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 06:02 15.junij 2020.

    "Mož je moral tam vsak dan osem ur delat. On je to zelo stojično prenesel." Hahahaha, reees? Jah,, Dob res ni parlament ko te ni na delovnem mestu in cel dan twitas iz wcja...

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 16:47 15.junij 2020.

    praviloma bi se naj vzdržali komentarjev o recimo družini, otrocih, pokojnih....ni ravno lepo od vas nekaterih, ki tega ne razumete. vse ima svoje meje, sploh ker je bil intervju zelo korekten. nekateri pač ne morete preseči primitivizma. je kar dovolj ...prikaži več drugih člankov, sploh na žurnalu, kjer lahko izlijete svojo gnojnico.

    • žurnalWTF 19:07 15.junij 2020.

      omas67, kaj se ti je zgodilo, da si začel malo bolj razumno razmišljat? Iz preteklih komentarjev te poznam kot Janševega podložnika in velemojstra žaljenje vseh povprek, zdaj pa me takole pozitivno presenetiš s temle? Upam da je tudi za ostale ...prikaži več opranoglavce upanje da si pridejo tako dobro k pameti kot si si ti! Če bi znali vsi desničarji tako moralno razmišljat kot ti, verjemi, da ne bi imel nihče toliko proti SDS kot ima, pa še kolesarjev ne bi bilo ob petkih! Vsaka čast, kar tako naprej!

    • bodočipartizan 16:02 16.junij 2020.

      Se z lahkoto vzdržim komentarja o JJ ženi. Nedvomno pa je bil intervju dobro premišljeno in časovno natančno lansirano PR sporočilo.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 18:57 16.junij 2020.

      in kaj v tem intervjuju je bilo tako kritično, da je sploh vredno komentirati. navaden intervju žene predsednika vlade. nič posebnega in za mene to ni noben privilegij, odgovori pa ravno nasprotno vašemu pričakovanju, da bi jo lahko anonimneži po ...prikaži več nepotrebnem raztrgali.

  • 2ac0d92f39c29bc3e6af65fb55ad1cdaa120ad13 22:47 14.junij 2020.

    Kaj ni to katastrofa za zdravstvo, sploh sistem zdravstva, da obramboslovec prej zazna določen odmik kot zdravnik? Zdaj se sprašujem s kakšnimi zdravniki sploh imamo opravka (Urška) ki so odvisni od diagnoz obramboslovcev, bivših komunistov in najboljših vodnikov po poteh ...prikaži več AVNOJA? Če me spomin ne vara je blo pa rečeno da bi nej bla najprej novinarka, šele pol pa neki druzga, aja dohtarca. Pa sej ni važn. Bl me zanima kako bosta to njuna otroka sprejela. Otoci vedo kaj je laž in kdaj se pojavi laž

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 04:30 15.junij 2020.

    Naj najprej povem, da mi je trenutna "prva dama" zelo simpatična, vendar se bojim, da doma le ni vse tako idealno kot v tem intervjuju...Ne vem, sklepam po nekih nelogičnostih... Zakaj za vraga ni prosila moža, da vsaj ne stornira ...prikaži več vseh naročil zaščitne opreme, ki so bila izvedena po posameznih bolnišnicah,(tudi v celjski) ko se je on odločil za centralistični sistem nabave in provizije..Mogoče je tisto, ko reče, da so jih pustili brez vsega, namenjeno možu !?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 04:35 15.junij 2020.

      In tudi to kar pove kot "zagovor" v tem kontekstu : .."O tem se, kot je poudarila, z možem ni pogovarjala, saj je bil ob začetku epidemije veliko odsoten. " me ne prepriča, saj je verjetno prišel domov vsaj spat ali kaj ?!

  • Preprostež 07:14 15.junij 2020.

    Res se je zgodila krivica... Da so Janšo izpustili iz zapora!

  • kontrahan 07:58 15.junij 2020.

    Znajo povedati ljudje v tistem koncu, kjer je Uršika živela pred poroko, da je skoz načrtno lovila enega "višjega" po stažu. Pa vseeno kdo naj bi to bil. Izgleda, da ima ta tudi motnjo......

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 17:23 15.junij 2020.

      jebi ga, a se ti ne zdi da te je tokrat malo zaneslo po nepotrebnem.

    • žurnalWTF 19:07 15.junij 2020.

      omas67, kaj se ti je zgodilo, da si začel malo bolj razumno razmišljat? Iz preteklih komentarjev te poznam kot Janševega podložnika in velemojstra žaljenje vseh povprek, zdaj pa me takole pozitivno presenetiš s temle? Upam da je tudi za ostale ...prikaži več opranoglavce upanje da si pridejo tako dobro k pameti kot si si ti! Če bi znali vsi desničarji tako moralno razmišljat kot ti, verjemi, da ne bi imel nihče toliko proti SDS kot ima, pa še kolesarjev ne bi bilo ob petkih! Vsaka čast, kar tako naprej!

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 19:35 15.junij 2020.

      ha,ha, ne vseh povprek, odvisno kdo komentira. vprašanje je, kdo tukaj v resnici kako razmišlja. poskusiš uravnoteženo, nakar spoznaš, da to nikamor ne pelje in te vedno povozijo, zato poskušaš vzpostaviti ravnotežje med vsemi komentatorji. nato se prepustiš toku in ...prikaži večn domišljiji in odgovoriš z enako mero, čeprav za šalo. pri ekstremnih bebcih se celo vživim v te neumnosti. kaj čemo, sem se že 10x mislil odjaviti, ko vidim kako je narod razdeljen....hipnotiziran.

  • milan42 07:49 15.junij 2020.

    Ojej kaj to ženšče pravi Ma saj je malo pomotnjena Prištinski dohtar Sramota za naš narod Bog nam pomagaj pred takimi slaboumneži od SDS

  • Avatar Classilesa
    Classilesa 01:03 15.junij 2020.

    Dobrodošli na najboljšem spletnem mestu za zmenke -- www.Hosset.Com

  • popokatopetl 23:45 14.junij 2020.

    ..."denimo o zgodbi, da ima eden od otrok Downow sindrom"... ------------------- Jaz sem slišal samo veliko unih da ima en sindrom eden od staršev ;(

  • Skipi 23:14 14.junij 2020.

    Ne ni, kdaj še branjevke prej poda diagnozo kot pa naši zdravniki, pravilno diagnozo da ne bo pomote. Pa ima samo 6 razredov osnovne šole.

  • Avatar right
    right 09:40 15.junij 2020.

    golazen rdeča, končnoste dobili okusno kost za glodanje ker je vil vikend suhoparen, kajne. preklete hijene komunjarske.

    • žurnalWTF 18:55 15.junij 2020.

      sicer nima veze s člankom ampak imam občutek da si prava oseba, da bi mi znal nekaj pojasnit. A če sem proti Janši in SDS sem avtomatsko komounajzar, rdeči, levak itd., tudi če se sam nimam za nič od tega ...prikaži več oziroma sem za večino od tega tudi premlad, da bi dovolj dobro vedel kaj je to nekoč pomenilo??? V naprej hvala za odgovor, verjamem da nas je dovolj takih, ki nam boš s tem odgovorom pomagal razumeti kam sodimo! Lp

    • Avatar Mirko
      Mirko 00:15 17.junij 2020.

      right ti priporočam, da jo obiščeš ti bo predpisala tablete saj jih zelo potrebuješ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.