Magazin /magazin/lepota-telo
104 ogledov

Urška Bačovnik skoraj kopija Kate Middleton

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:08 23.november 2011.

    A ste začel hvalit vse,kar smrdi na Jajčko,da vas po zmagi ne bo ukinil,saj je alergičen na brezplačnike?

  • xy 15:47 23.november 2011.

    Ja sam da ima Kate malo boljši ukus in se ne obeša na starce, ki so pokradli ljudi

  • Katja Lovšar 19:35 23.november 2011.

    Ja, morm rečt da je res neka mala podobnost med njima. Kar se oblačil tiče in videz. Morm pa tudi rečt da je Urška dosti bolj bleda od Kate. No to je samo moj mnenje. ;)

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 19:43 23.november 2011.

    Ja, medtem ko je pa Janez Janša čisto podoben Davorju Zaviršku - Pumpi.

  • Avatar Zala
    Zala 03:10 24.november 2011.

    Obedve sta simpatični in zelo urejeni. To pa je tudi vse kar bi "enačilo" Urško z bodočo kraljico.Me pa moti naziv "naša" Urška. Čigava naša? Moja že ni in tudi za Slovenijo ne predstavlja nič, tako, da je ...prikaži več tako poimenovanje smešno.

  • mmiillaann 12:44 26.junij 2012.

    zurnal24.siBolano

  • titty 19:20 26.junij 2012.

    Škoda, da JJ ni tak kot William, ampak je podoben njegovemu očetu, princu Charlsu.

  • dragec 09:05 27.junij 2012.

    Ko sem opazil (na proslavi), je Urška delovala maj zaskrbljeno, utrujeno in nenaličano. Kaj je to narobe?

  • pikapolonca 14:13 27.junij 2012.

    Pa še res je to!

  • atzz 14:44 23.november 2011.

    prosim, da ne žalite britanskega dvora z neokusnimi primerjavami. enačiti angleški prestolonasledniški par s provincialnimi tretjerazrednimi skorumpiranimi politiki se ne spodobi.

  • lovra 16:13 23.november 2011.

    Tole pa so predvolilne buče,ne žalt Kate prosim.

  • siberia 17:21 23.november 2011.

    kako ste politično nastrojeni, meni pa se zdi Urška prav simpatična, in ne vrjamem da bi se poročila zaradi Janševe funkcije, saj je tudi sama zelo uspešna ženska. in da podobnost je, morate priznati!! kakšen primitivizem, res, da nekoga ...prikaži veča tako žalite zaradi zasebnih reči, saj ima Kresalova recimo tudi ''ogabnega'' (zame) moža pa kaj, če njej tako paše!

  • Alpin 07:13 24.november 2011.

    "Naša" Urška je lepša! :-)

  • HiTech3 14:58 23.november 2011.

    Urška je bolj simpatična, njen nasmeh pa deluje veliko bolj iskreno in pristno. Bolj po mojem okusu. Je pa res da so okusi različni in o njih nima smisla razpravljati.Zanimivo pa se mi zdi, da nekateri tudi v ...prikaži več ženski lepoti najdejo prostor za sproščanje svojih političnih in kdo bi vedel še kakšnih frustracij.

  • izRODEk 07:02 24.november 2011.

    Razlika je v tem, da je Kate prva dama angleškega dvora, Urška pa prva QQŠ znanega preprodajalca orožja, ponarejevalca in velikega prevaranta ter lopova.Obleka in frizura še ne naredita človeka.

  • mucamaca 12:23 24.november 2011.

    Urška je imela vedno svoj stil in izbran okus, naslovnica je milorečeno zavajajoča in bi šla skup s kakšno predvolovno kampanjo na nizki ravni. Urška je definitivno lepša, ne glede na to kaj obleče. Kdo koga posnema je bedarija nakubik ...prikaži več - malo poglejte datume fotografij.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.