Magazin /magazin/vip

Urška Klakočar Zupančič se je poklonila sinu: "Hvaležna sem, da sem tvoja mama"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 13:04 25.junij 2026.

    Super. Me veseli, da se mu je stanje izboljšalo. Ampak, kaj za vraga to nas briga, koliko je ona vesela, da je njegova mama?? Taki stavki pomenijo nekaj SAMO, če se ciljni osebi izrečeni v oči, Kakor hitro so zapisani ...prikaži več na nekih "socialnih" omrežjih, popolnoma izgubijo svoj pomen in namen. Razen, če je namen reklam, kar je jasna stvar pri raznih "vplivnicah", za Urško pa tu nisem ziher...

  • Toma 12:47 25.junij 2026.

    Sinko pa malce manj…

    • slovenski3 13:09 25.junij 2026.

      Tudi na Bora je ponosna, ki prav tako potrebuje celo dnevno in celo nočno oskrbo.

  • Ender3 11:35 25.junij 2026.

    Vse spoštovanje in globok priklon Urški.K.Z.

    • slovenski3 12:31 25.junij 2026.

      Bebo, pregloboko se ji ne priklanjal, prizanesi stari hrbtenici.

    • slovenski3 12:34 25.junij 2026.

      Hvaležna je, da je njegova mam, toda zanj mora skrbeti ata.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.