Slovenija
3463 ogledov

Usoda Šamija pod vprašajem, prihaja 35 prosilcev iz Italije in 35 družin iz Turčije

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:54 05.januar 2018.

    Naši ljudje in to 30% živi na pragu ali pod pragom revščine!! Levičarji pa nam vlačijo v državo vedno nove migrante!! Namreč vojna v Siriji in Iraqu je končana!! Kako dolgo bomo še delali za te prišleke,ki ne bodo NIKOLI ...prikaži več živeli tako kot mi ?? Kako dolgo bomo še tiho in pomagali pri ISLAMIZACIJI države in Evrope?? Pa se sploh zavedamo,da nas bodo pravnuki še v grobu preklinjali zato kar smo jim naredili??

    • Snežinko 17:33 05.januar 2018.

      Mislim, da nas bodo že naši otroci kleli, ne šele pravnuki. Z malce smole pa bomo kleli že mi sami...(če bomo upali...)

    • evelux 18:41 05.januar 2018.

      Ne se bat naši politiki nam bodo to zrihtali tako da bomo že mi sami ...

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 18:42 05.januar 2018.

      Žal imaš prav v Evropi se lahko poslovimo od demokracije!! Samo poglej si čedalje več con po Nemčiji je kjer si ljudje skozi te predele ne upajo saj jih muslimanski nasilneži oropajo ženske pa posilijo žal to čaka tudi nas ...prikaži več in te cone se naglo povečujejo!!

  • Kar Neki Furli 17:12 05.januar 2018.

    Po kratkem postopku "BACK TO SYRIA "

  • Avatar čavez
    čavez 18:25 05.januar 2018.

    Vojne ni več, naj si gradijo in urejajo svoje življenje v svoji državi, tu imamo svojih dovolj ki so potrebni pomoči ne rabimo še vas zbogom islam.

  • borut54 18:52 05.januar 2018.

    Naj jih Blažič vzame k sebi domov in naj bodo samo pri njem doma in naj jih hrani sam.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 18:54 05.januar 2018.

    Kakšen človek je ta Sirijec?? V Siriji je mir IS-il je premagan tam ima družino do katere mu ni nič?? Kakšen "človek" je to,če ne odhiti domov pogledat svojih?? Take ničvredneže si vozimo v državo! Kako bo takemu stvoru do ...prikaži več kakega Slovenca,če mu do lastne družine ni nič!? Predati ga Sirijskim oblastem in naj se oni pogovorijo z njim in vsem ostalimi sirijskimi dezerteri!!

  • stary1 17:43 05.januar 2018.

    koliko kil ima

  • stary1 20:50 06.januar 2018.

    Je vprašala tovarišica v šoli tam okoli 1990 leta Kaj so spermiji ? In seveda naš Janezek TO SO BEGUNCI IZ JAJCA

  • alen04 08:01 08.januar 2018.

    Izgnat golazen nagravžno, pedre brezjajčne, gnusijo se mi golazni nagravžne!!!!! Kurba 1991 smo moški za avtpomate prijel, se borili za našo državico, ta golazen nagravžna, pusti vse doma, od otrok, staršev, žena, pezdeti nagnusni, dal bi va,m jaz svobodo, kurbe ...prikaži več nagravžne. Fuknu bi vas na tovorne vagone, en teden bi sam na vodi in starem kruhu bli, pizde bi si želele domov, banda gnusna, še večji gnusi so vsi politiki, ki so dopustili , da je do tega prišlo!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.