Slovenija
59453 ogledov

Ustaški zaklad še vedno zakopan na Štajerskem

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • softundsicher 20:48 25.februar 2024.

    Kaj radenskega župana je že kdo kaj vprašal? On je strokovnjak za te zadeve. Mogoče bi vedel kje so skrite palice. No, kje so bile skrite. Ker če je vedel, jih ni več tam.

    • Avatar Zokispoki
      Zokispoki 13:04 26.februar 2024.

      Vprašanje, če se ni ravno zaradi "skritega zaklada" preselil v tiste konce, prakse prisvajanja tujega ima kar nekaj...

  • Avatar Zoran
    StarMačk 17:14 25.februar 2024.

    Menda vse tehnične trgovine po Sloveniji jutri pripravljajo akcijo nakupa krampov in lopat tako, da vsi najprej v Merkur, potem pa Šentilj po dolgem in počez prekopat in kakšen jeseni pozabljen krompir se bo že našel...

  • Avatar Leon
    Leon 15:02 25.februar 2024.

    Kje zakopana glava ustaškega zločinca? Kaj pravi KOSTKO Jožef Dežman samozvani zbiralec kosti vseh morilcev .

  • Plavi-mil 12:01 25.februar 2024.

    Če bi vedel, bi ga že izkopal, naklada. vi pa tudi, da take bedarije objavljate.

  • Avatar SS666
    SS666 11:11 25.februar 2024.

    Od ne dobro znanega vira sem izvedel,da je bilo leta 45 na neznanem kraju,na neznani lokaciji,na neznani njivi,neznanega dne v mesecu juliju,za uro se zdaj ne spomnim...,zakopana večja količina protipravno pridobljenega denarja.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:58 25.februar 2024.

    A je že 1.april?

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 07:38 25.februar 2024.

    Iz zanesljivih virov blizu Mamića sem izvedel, da so del zlatih palic (okrog 80 kg) zakopali na moji njivi..Zainteresirani naj prinesejo lopate, z najditeljem bom delil najdbo pol-pol....Detektorji kovin ne pridejo v poštev..Ponudbe pod "od štihanja križ boli"...he,he ,ovce...

  • McBobo 12:42 25.februar 2024.

    Kaj iz članka lahko sklepamo? Če veš za zaklad, ga pojdi sam iskat ali pa bodi tiho. Vse ostalo je ogrožanje lastnega življenja in življenja bližnjih. Ko je zlato v igri so življenja ničvredna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.