Popotnik
68849 ogledov

Pilot Adrie, ki potnikom strogo prepoveduje eno stvar

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:06 05.februar 2023.

    Ne vem kako je bilo z Adrio, je pa bil JAT znan po tem, da težko srečal treznega pilota...na avionu ali izven njega..

  • Boschtjan Zupanchich 17:11 05.februar 2023.

    Napačno ime je imela, ... bolje bi bila Alpe Airways, ... potem bi morda dlje obstala, čeprav na koncu bi tudi propadla, tako kot Bo propadel celoten globalni sistem. Torej smo postali tako Nesposoben narod, da niti svojega avio-prevoznika nimamo ...prikaži več več , ... in kako to, da nista avioprevozništvo in letališče pod Isto firmo ??? No, hja, saj, je še bolje da nista, ker potem bi si še letališče zapravili, ...

  • blaz75 08:25 06.februar 2023.

    Prisel sem, da napisem dober in sproscen clanek po dolgem casu in vidim pod komentarji same zahojence s kratkim dometom.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 19:48 05.februar 2023.

    Adrijo je prodala Cerarjeva vlada!! Le čemu verjetno zato,da so si napolnili žepe!! Sedaj Alenka nekaj fantazira,da bo z denarjem davkoplačevalcev postavila novo letalsko družbo katero bodo levaki zopet prodali in denar pospravili v lastne žepe!! Mi se tega začaranega ...prikaži več kroga nikoli pod levaki ne bomo rešili !!

  • rd2dmk2 09:52 05.februar 2023.

    90 miljonov je bil problem.. kolk osem kolesnikov je to ?samo toniček se zna igrati samo z avtočki, mar njemu za aviončke.

    • Avatar R_D
      R_D 15:25 05.februar 2023.

      Katera vlada je rekla ne Adrii in jo prodala špekulantom?

    • vzev 15:27 05.februar 2023.

      90 milijonov, da spravijo družbo na nulo. Potem pa še vsakoletno plačevanje, da se pokriva njihova izguba. Boljše, da so jo zaprli. Če greš kam, se ni problem zapeljati na kakšno večje letališče. Po Evropi pa tako lahko greš z avtom.

    • rd2dmk2 15:46 05.februar 2023.

      vzev, 90 miljonov so imeli izgube, ko so jo barabe nemške likvidirale. toliko so pobrale iz firme.

  • Boris 21:22 05.februar 2023.

    Hahaha, "strogo prepoveduje" .... blesav naslov ali pa blesava izjava.

    • Avatar R_D
      R_D 21:54 05.februar 2023.

      Če bi kdaj gledal air crash investigation na discovery, bi mogoče razumel o čem je govora. Če take oddaje gleda povprečna oseba, ki ne ve za kaj se gre, ga lahko že navadna turbulenca spravi v paniko.

    • Boris 07:49 06.februar 2023.

      R_D Sem gledal in razumem. Zdaj smo pa na definiciji povprečne osebe. Ne bom kaj več komentiral :-)

  • stane9 12:05 05.februar 2023.

    Kolikokrat si doživel pijane pilote ? Baba čula, Baba rekla

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 05:38 06.februar 2023.

      Sem že pil pred poletom skupaj s pilotom in dvema stevardesama (Tesla-BG) in moram priznati, da ga je "nesel" bistveno več od mene..Pravzaprav je to veljalo za vse tri ;))

  • Toma 12:44 05.februar 2023.

    A ti da pred vstopom vprašalnik, če si gledal letalske nesreče, al kaj?!

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 20:30 05.februar 2023.

    Prepoveduje vpogled v plačilne liste AA, saj je nosil (pa ne samo on) domov mesečno od 20 ceglov in več! AA bi še danes obstajala, če ne bi bili piloti in kelnarce tako požrešni!

    • Avatar R_D
      R_D 21:52 05.februar 2023.

      Ne piši neumnosti, če ne poznaš. Plače so imeli med 3 in 4.000 neto.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 17:35 06.februar 2023.

      R_D bolje poznam, kot si ti misliš, tko, da ne nabijaj, ker očitno res ne poznaš zadnjih 10 let životarjenja AA!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.