Popotnik
33038 ogledov

Plačaš 40 tisoč evrov, potem pa še spodobne fotografije ne moreš posneti

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Facja 09:49 29.julij 2023.

    Vzpon na Everest ni nek dosežek v današnjih časih. Gre za masovni visokogorski turizem, kjer rabiš nekaj kondicije, opremo in zdravje. Tega ne bi imenoval alpinizem. Sam sem bil na dveh 7000-tisočakih, pa je bolj "višinsko štancanje" kot alpinizem. Alpinizem ...prikaži več je zame še vedno kakšna šestka v Wilder Kaiserju ali pa DKV v Julijcih.

  • Kmodri 11:01 29.julij 2023.

    Idioti so tisti, ki hodijo na ME za snemanje, posebej selfijev!

  • smejka 15:34 29.julij 2023.

    Če bi s tem denarjem komu pomagal, kupil nove jogije v kakšnem domu ostarelih, inkubator..., bi se ga ljudje bolj zapomnili.Tako pa je eden tistih(japo dol za energijo), še malo onesnažil vrh sveta.

  • Stampedo 16:33 29.julij 2023.

    Vzpon na Everest se najbolje kaže po tem, da imajo "osvajalci" Čomolungme sedaj, kot športniki (čeprav alpinizem nikoli ni bil in ne more biti šport, kategorizacija BP je temeljila na nepravičnih merilih in si jo lahko dosegel z vzpenjanjem po ...prikaži večo vrveh, ali z neresničnimi podatki) izjemne pokojnine. Zahvala za to neumnost gre PV.

    • Facja 16:48 29.julij 2023.

      Alpinizem je lahko šport, ni pa primeren za kategoriziran šport ali tekmovalni šport. Alpinist je zelo natreniran človek, preden gre plazat veliko trenira: teče, kolesari, planinari, športno pleza, pa seveda pije alkohol in poha (vse iz prve roke, ko sem ...prikaži več bil še član AO). A rabiš denar, tu se začne odklon: kategorizacija, ocene vzponov, rivalstvo, pač umazano početje.

  • gremo 10:13 29.julij 2023.

    Pri 60 leti vrhunsko fizično pripravljen isto kot Martin Strel beste.

    • Avatar MS
      MS 11:00 29.julij 2023.

      Primerjaš neprimerljivo! Martin je zgolj hlod ki ga reka nosi od izvira do ušča!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:50 29.julij 2023.

    Spet hvala

  • endrug 11:02 02.avgust 2023.

    Staša Pust! ...dva meseca dni nazaj... Po slovensko: Pred dvema mesecema.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.