Avto
24868 ogledov

Avtomobilski inšpektorji in policisti želijo dostop do podatkov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Corrie_Stickler 11:53 05.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • rd2dmk2 08:32 05.marec 2022.

    cookies ( piškotki) je treba ukint. sistem je beden do amena. grem na internet in kupim zimske gume za avto, pa potem pol leta dobivam reklame za-- zimske gume. glede teh podatkov dvoje. glejte reklamo za špar. gre takole imajo ...prikaži večjo popust in grem nekaj kupit karkoli samo grem ker je popust govori ženska v reklami. kje so vse agencije za varstvo potrošnika, okolja, narave in kaj še. to je groza in poden od reklame in sistema. po drugi strani pa imate nesrečo, in kako priti do podatkov o krivdi.

    • Slavko Krizman 08:52 05.marec 2022.

      cookies se da vse blokirat...glede reklam pa...če te reklama prepriča,da je treba nekaj kupit potem ti ni pomoči

    • rd2dmk2 08:59 05.marec 2022.

      Slavko dej neki povej meni.. zakaj so vse reklame v stilu "prihranili boste tolk in tolk " kupi 2 in podarimo 3. nikoli nič ne kupiš zaradi takih reklam? ali ti tudi padeš na finto. kolkrat si že kaj vrgel ...prikaži večl stran, ker si kupil XXL paket pa ga nisi porabil .

    • Slavko Krizman 10:54 05.marec 2022.

      reklame so zato,da netegnejo kupce simple...kot sem napisal če te reklama prepriča ti ni pomoči..koji kurac kupiš xxl,če nemoreš pojest ali spit?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.