Slovenija
7047 ogledov

Tako je po spremembi zakonodaje poskočilo število istospolnih parov z otroki

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • albert6 07:00 24.februar 2023.

    Rad bi videl dojenčka ki je padel iz moške RITI

  • Fredi34 08:28 24.februar 2023.

    Lahko uganem v kake otroke jih bodo tile vzgajali? Tudi če bo otrok zdrav (ja geyevstvo lahko štejemo v bolezen, ker gre za okvaro genov) ga bodo vzgajali v geja. Bolano od družbe. Pa še v opomin. Zaradi takih potez ...prikaži več je izomrlo Rimsko cesarstvo! Pazite se, kaj vas čaka.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:27 24.februar 2023.

      Bolani ste vsi,ki mislite ,da je gej bolezen

    • robi2107 09:33 24.februar 2023.

      Sanna Marin je zrasla v družini, kjer je imela bio mama partnerko. In je povsem normalna, ima familijo, ni gej. Pa še prekleto napikavna je.

    • Fredi34 12:13 24.februar 2023.

      Biti gay je genska okvara, kjer se telo ne odziva na hormone nasprotnega spola. Zato ga nasprotni spol ne privlači.

    • robi2107 12:27 24.februar 2023.

      In kaj ima to veze s posvojitvami??? Lepo sem ti napisal, da je Sanna Marin odrasla v istospolni družini, pa je sama hetero, poročena z moškim in ima otroka. Svojega. Je bila vzgojena v geja? Ne. To direktno izpodbija tvoje ...prikaži več pisanje. Ki vsaj v tem delu (vzgoja) nima nobene podlage v realnosti, ampak gre za navaden predsodek in nestrpnost.

    • robi2107 12:28 24.februar 2023.

      P.S. V geja se seveda ne vzgaja. Sicer jih ne bi bilo, ker so bili vsi geji rojeni hetero staršem. Geji pač ne morejo pridelati otrok, vsaj ne brez asistence nasprotnega spola.

    • Fredi34 12:43 24.februar 2023.

      Robi po Sanna Marin ti zajameš vso populacijo teh posebnežev...ah joj

    • robi2107 13:10 24.februar 2023.

      Medtem ko ti govoriš povsem na pamet. Enega samega primera nisi dal, s katerim bi podprl svojo trditev. In tukaj je še post scriptum. Še vedno imam neskončnokrat boljše argumente (2 : 0 = Ꝏ)

  • Avatar Syn
    Syn 06:56 24.februar 2023.

    In potem pravijo da Putin nima prav, ko med vrsticami pravi da se zahodna kultura pogreza vse globje v greznico. Nastajajo nove abnormalne norme, degeneracija kulture je na vrhuncu in samo vprašanje časa je, ko se bo vse skupaj sesulo ...prikaži več kot hišica iz kart. Sramota, kaj se dogaja! Egoizem posameznikov res ne pozna meja, medtem ko bodo otroci še bolj stigmatizirani kot so že zdaj zaradi drugih socialnih problemov. Res živimo v pravi greznici, v meki za nenormalne.

  • miha.z 07:29 24.februar 2023.

    Vedno so bili buziji, ok naj bodo, kar pa se sedaj dogaja je pa za bruhat.

  • Luksi 08:58 24.februar 2023.

    Članek je bedna promocija lgbt ideologije. Sodišča so pa na žalost popolnoma izgubila kompas...

  • Avatar pantani
    pantani 11:42 24.februar 2023.

    Ne podpiram!!!

  • Željko 07:51 24.februar 2023.

    Škoda da nimamo Putina za vladarja ker potem se kaj tako nenormalnega res ne bi dogajalo. SRAMOTA ZA SLOVENIJO

  • Plavi-mil 09:06 24.februar 2023.

    Ubogi otroci, zaznamovani že v otroštvu, ni čudno, da se jim zmeša v puberteti.

  • leonardo 10:31 24.februar 2023.

    Jaz razmišljam malo drugače. Ne tako enosmerno. Deklice ne bi nikoli prepustil dvema moškima. Niti malo ne pomislite kakšna vprašanja ima dekle, ki jih postavlja materi. Ne recite mi prosim, da se vse dobi na internetu. Že sedaj brez osebnih ...prikaži več vprašanj otroci preveč visijo na njem. Sem proti, da bi istospolni posvajali otroke ampak, če bi otrok moral preživeti otroška, bi rekel rosna leta v sirotišnici, je vsekakor bolje, če se ne najde " normalna" družina, da jih posvojita dva človeka,

    • leonardo 10:33 24.februar 2023.

      ki bosta z ljubeznijo poskrbela zanj.Torej ne odločno proti in ne odločno za.

    • robi2107 10:59 24.februar 2023.

      Kot tudi ne fanta dvema ženskama. Pride čas v fantovskem razvoju, ko rabi moško figuro. Ko praviš, da si proti, da bi istospolni posvajali otroke (ne govorim o enostranskih posvojitvah): ja, po eni strani se upira zdravi pameti, vendar drugega ...prikaži več kot to ne moreš dovoliti, ker sicer pride do diskriminacije istospolnih na podlagi osebnih okoliščin. Osebno sem takšno odločitev US pričakoval, ker se mi zdi edino logična.

    • Avatar pantani
      pantani 11:44 24.februar 2023.

      Zato pa morata biti ženska+moški, ne pa ž+ž ali m+m,za moje pojme to ni vredu!!!

    • robi2107 12:23 24.februar 2023.

      OK, ampak iz življenja več, da ni vedno tako. In takrat, kadar ima eden od staršev istospolnega partnerja/ico, je še vedno bolje, da ima slednji možnost posvojitve tega otroka, kot če te možnosti ne bi imel. Bolje za otroka. Kup ...prikaži več življenjskih situacij je, ki ti to dokazujejo. Vprašaj se, kaj v primeru, če bio starš ne more vzeti bolniške za bolnega otroka, kako bo otrok dedoval ipd. Govorim samo za enostranske posvojitve, ne na splošno, to sem že omenil v drugem komentarju.

  • mirror 12:38 24.februar 2023.

    Otrok se zgleduje po starših. Ob vzgoji takih starših postane otrok enak njim samim.

    • mirror 12:39 24.februar 2023.

      lapsus...starših=staršev

    • robi2107 21:34 24.februar 2023.

      Če so starši geji, kako so pa potem pridelali otroka? Kako je nekdo gej, če so pa starši hetero?

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:30 24.februar 2023.

    Imam geja v družini,boljšega človeka si ne morem zamislit,čist ok so.

    • robi2107 09:47 24.februar 2023.

      Bi rekel, da niso nič boljši in nič slabši od ostalih. Lahko so ok, lahko so šupki. Kot vsi ostali. Lej ga, Heiderja, kakšen nestrpen šupak je bil. Pa je bil gej, ko bi mislil, da bo bolj naklonjen SLO ...prikaži več manjšini, ker je tudi sam pripadnik manjšine.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 11:20 24.februar 2023.

    Saj ni tu problem v gejih, ampak v tem, da bo otrok doživljal stres, ko mu bodo všeč punce in ne moški tako kot "atijema"....Ali pa se bo "iskal"....Vsekakor nepotrebno kompliciranje in eksperimentiranje na račun otrok, samo zato ker se ...prikaži več nekomu zdi, da ima "pravico" do nečesa..Narava je odredila pravice tako, da istospolnim ne daje nasledstva..Kaj bo naslednje..Pravica župnika da posvoji deški pevski zbor ?!

    • LudvikK. 11:44 24.februar 2023.

      Bi ti dal +, pa si zopet zašel. Se ne bi raje držal teme?

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 11:53 24.februar 2023.

      Župnik je zraven za dramaturški vložek ;))

    • Luksi 09:15 25.februar 2023.

      Mnogokrat se ne strinjava, ampak pod tole se pa podpišem.

  • drecos123 10:03 24.februar 2023.

    svinjarija

  • joze95 13:52 24.februar 2023.

    Kar tako naprej s takimi strokovnjaki. Potrebujemo samo še govorjenje, da je jezik bistveni del slovenstva pa nas ne bo čez 200 let več!!! Taki strokovnjaki so samo znanilci norosti!

  • Pierre 14:51 24.februar 2023.

    Nestrpno čakam na komentarje Grimsa in kakšno sliko bo kazal kameri...

  • bobubob 16:02 25.februar 2023.

    Ubogi otroci. Sicer pa se tem egoističnim modelom je*e zanje. Niso nič drugačni od onih, ki si kupijo žival, preden pa odpotujejo na dopust, jo vržejo na ulico.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:08 24.februar 2023.

    Koliko otrok v Sloveniji odrašča v neurejenih družinah, pijančevanje, pretepanje, zlorabe, brez empatije... Za vsak tak primer je bolje istospolna druzina kot neurejena.

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 08:16 24.februar 2023.

    Za starše so vsekakor boljši istospolni, kot pa katoliške družine!

    • Fredi34 08:29 24.februar 2023.

      Bolnik, na katoliških družinah je zrasala Slovenija. Če ti kaj ne paše se odsel.

    • alen04 08:37 24.februar 2023.

      Fredi podpišem.

    • puelasedulaest 09:15 24.februar 2023.

      Se popišem.

    • popokatopetl 09:34 24.februar 2023.

      V resnici otroci lahko vredu gor zrasejo tako v istospolnih kot v katoliških družinah, preživijo s takšnimi ali drugačnimi patologijami, vsak od nas je malo moten na različne načine ;)

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 10:26 24.februar 2023.

      V katoliških družinah imajo otroci večje možnosti, da bodi spolno nadlegovani!

    • robi2107 11:04 24.februar 2023.

      Antikrist, pretiravaš. Lahko svojo trditev podkrepiš s kakšnimi statistikami? Verjamem, da ne. Drugo so katoliški farji, ki itak nimajo normalnega spolnega življenja in potem nekateri (ne vsi!!) zlorabljajo otroke. V protestantskih in pravoslavnih cerkvah, kjer se farji lahko poročajo, je ...prikaži več tega bistveno manj.

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 12:07 24.februar 2023.

      @robi2107 Ampak pri nas od religij prevladuje katoliška!

    • robi2107 12:14 24.februar 2023.

      @Antikrist Vem, pa to vseeno ne pomeni, da je spolnih zlorab otrok v katoliških družinah več kot v drugih.

  • robi2107 08:12 24.februar 2023.

    Sem za enakopravnost, nisem za diskriminacijo, tudi mi je jasno, da US ni mogli presoditi drugače kot je (to sem celo napovedal), pa vendar sem mnenja, da je za otrokov razvoj bolje, če ima starša različnih spolov, da spozna vzorce ...prikaži več odnosov med spoloma. Se mi pa zdi ok, da so mogoče enostranske posvojitve v istospolnih zvezah, ker je to vsekakor bolje za otroka, kot če te možnosti ne bi bilo.

    • puelasedulaest 09:16 24.februar 2023.

      Robi, tvoje mišljenje ni v dobro otrok v takšni skupnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • robi2107 09:24 24.februar 2023.

      Če ima eden v istospolni zvezi že otroka, je zanj vsekakor bolje, če ga partner/ica lahko posvoji. Vprašaj se, kaj bo, če njegov bio starš zboli, če zboli otrok in je treba vzeti bolniško, pa bio ne more, kako je z dedovanjem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.