Slovenija /slovenija/intervjuji
36764 ogledov

Matevž Mehle: Po 11 letih celibata si težko predstavljam življenje v paru

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 10:09 20.maj 2023.

    Intervju kaže na človeka, ki naj bi bil ''cool''. To je trend prokazovanja duhovnikov in ostalih '' posvečenih'' z namenom opravičiti predhodne svinarije in obiranje ljudi po 90. Gledal sem karitas koncert, v prvi vrsti ljudje, ki jim je manj ...prikaži več kot 0,1% letnega dobička zbrana sredstva. AMPAK važno da so se kazali, skrivali za dobrodelnostjo revežev. Zato recimo, vera in bog sta zastnonj, samo predstaništva na zemlji pa zelo draga.

    • Anja1956 10:38 20.maj 2023.

      300.000 evidentiranih spolnih prestopkov, gre na račun rimskokatoliške cerkve ! Celibat si niso predpisali zato , da bi bili več časa z bogom , pač pa zato , da so si ves čas stregli z mladimi telesi !

  • Boschtjan Zupanchich 07:42 20.maj 2023.

    Najbolj Nora stvar je ta, da je naša uboga Bolna mati - cerkev šla uzakonjati celibat, ki pa je bil mišljen Samo kot Nasvet od Stvarnika, Ne pa kaka Zapoved !!! ! !!! Ja, tudi cerkev Je žal Zbolela za ...prikaži veča Duhovno Slepoto. Še dobro, da tudi jaz nisem čutil kaj več, ko sem šel v Taize, ko je bil še brat Roger živ. Ker, potem bi lahko tudi jaz zapadel pod vpliv Vatikanskega brloga. Na srečo me je Bog rešil pred to pastjo. Mir naj vam bo.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:11 20.maj 2023.

      Če bi ženili,bi bila žena lastnik premoženja,evo zakaj

    • Avatar Leon
      Leon 08:25 20.maj 2023.

      ...in otroci !

    • Palson 09:03 20.maj 2023.

      Predvsem za dedovanje gre.

    • Anja1956 10:40 20.maj 2023.

      Gre za organizirano pedofilijo !

    • Avatar Leon
      Leon 11:12 20.maj 2023.

      Pedofilija je tako globoko zakoreninjena v RKC ,da tudi sprememba zakona celibata ne bi spremenila načina življenja duhovščine . To je priznal sam Frančišek .

  • poki 10:29 20.maj 2023.

    A kej Putko že kej vrgu .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.