Slovenija
38592 ogledov

Mladi zavzeli Cankarjevo ulico, prebivalci besni!

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mahatma2
    mahatma2 10:12 03.marec 2024.

    Ko sem bil otrok sem bil prav zavisten otrokom , ki so živeli v Ljubljani. Danes pa ko sem star pa hvalim boga , da živim od boga pozabljeni vasici in za hišo je pa gozd. Imamo seveda tudi internet ...prikaži več , nimamo pa javnega prevoza in ne javne kanalizacije. Drugače nam pa nič ne manjka in nikoli ne bi sedaj zamenjal z Ljubljano pa tudi z manjšim mestom ne.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:17 03.marec 2024.

      Vedno je tako,nekdo bi pa raje tam bil,ki je na vasi,sploh pa če so vsi skregani med sabo

  • pipi3 12:08 03.marec 2024.

    Jabolko ne pade daleč od drevesa. Slaba vzgoja je glavni razlog za večino današnjih problemov.

  • atamama 08:43 03.marec 2024.

    Ponavljajoč stavek: ''obvladujemo situacijo''. Malo morgen. Ali ne bi redarstvo-in Policija pošteno napisali: ''gasimo situacijo in molimo da ne bo velike pi*darije''. Pa še ni to glavni problem, morda vprašanje ali si upate na sprehod po Viču po 22 in ...prikaži več to stranskih ulicah? Pa še veliko krajev ima podoben problem, ki eskalira, ko se K dejanja storijo in ni več možno skriti anomalij.

    • Avatar Leon
      Leon 12:13 03.marec 2024.

      Žal je policija neuspešna v vseh pogledih od prometne do kriminalitete.

    • scharc 17:38 03.marec 2024.

      Dokler isti ljudje, ki se ne počutijo varne sprehajati ponoči s svojim glasom na volitvah ne opozorijo na ta problem se bo le še stopnjevalo. Pa naj bodo loklane, državne ali evropske volitve živimo v povezanem svetu...

    • kapibara 07:55 04.marec 2024.

      @leon - miličniki še nekaj naredijo.. sodišče pa večino stornira

  • Avatar Leon
    Leon 08:24 03.marec 2024.

    To ni samo problem Cankarjeve in Ljubljane ! To se dogaja v vseh mestih ,ker policija ne ukrepa dokler ni poškodovanih in se krivci umaknejo na varno . Policija ne opravlja preventive marveč kurativo kot rečejo doktarji . Kje so ...prikaži večo rajonski policaji kot so bili nekoč ?

    • kapibara 07:56 04.marec 2024.

      Ja Ja Ja- rajonski miličniki ! So me v otroštvu strašili, da če ne bom priden, me bo prišel iskat.. Artič

  • Soljatar 11:07 03.marec 2024.

    pred mekom se je že od nekdaj zbirala mladoletna čefurjada...prej na Čopovi, zdej so se pa sem preselili in itak da najedajo folku....

    • Toni 15:30 03.marec 2024.

      Po vaše so v Ljubljani za vse krivi čefurji. Bolano!!!

    • Soljatar 15:54 03.marec 2024.

      skoraj za vse...

    • Soljatar 15:56 03.marec 2024.

      in pa seveda tisti, ki so čefurje sem uvozili...

    • Soljatar 16:28 03.marec 2024.

      https://nova24tv.si/skupina-mladih-v-ljubljani-nad-policijski-avto/

    • dr3k 16:57 03.marec 2024.

      So se tudi ja, ampak niti približno v takšnem številu kot se danes, ko je celotna ulica zabasana s čefurčki

    • kapibara 07:57 04.marec 2024.

      @ toni- 100% NE živiš v Ljubljani... al si pa sam ćefur... ali pa poćefurjen

    • Toni 09:43 04.marec 2024.

      kapibara, nič od naštetega, na tvojo žalost. Resnico pa slabo prenašaš.

  • Avatar Suli
    Suli 10:57 03.marec 2024.

    Včasih si komaj čakal, da bo vikend in se bomo družili in fajn imeli. Si imel kam it! Danes pa nima mladina kam se dat, ne vejo kaj je druženje in se ne znajo pogovarjat, ker jim je telefon ukradel ...prikaži več smisel prijatelja. Potem pa poslušamo kako se ne znajo obnašati, če pa jim je sistem vzel to možnost. 🤔

  • jakec1575 07:55 03.marec 2024.

    gre za piscancke gaserjev in lepk

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:54 03.marec 2024.

    Ljubljana je itak samo za turiste,zato nam dol visi

  • dr3k 16:56 03.marec 2024.

    Cankarjeva ulica je bila še pred tremi leti najboljša ulica v mestu, če si si želel malo bolj umirjenega petka(Rex, JoePenas, Soba 102, Opera bar), odkar so pa tam odprli ta smrdljiv McDonalds, istočasno pa namesto Rexa še tiste ČeWape, ...prikaži več je cela ulica postala ena navadna greznica. Policija pa nič ne "obvladuje" situacije, ker tam je vsak petek živalski vrt - dirkanje z (e)skuterji, razbijanje, metanje stvari po zraku, nadlegovanje mimoidočih...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:39 04.marec 2024.

    Na Cankarjevi je kot bi prišel v Malo Bosno. Policija je kar naprej tam. Mladina se boji mimo hodit, ker če so bolje oblečeni se jih zasleduje in oropa. Napadov se običajno ne prijavlja, ker se napadeni boji, da ga ...prikaži več bodo poiskali, saj se napadenega vedno snema.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:31 03.marec 2024.

    Eliti ne paše hrup,so se trudili da imajo v centru mir,pa ne gre

  • McBobo 19:20 03.marec 2024.

    Pa še bolj andrenalinsko bo, ko bodo začeli zapečeni z noži letat. Potem bo tisti pravi andrenalin. Kar ste volili to imate/mo.

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:28 03.marec 2024.

    Če nisi kot zombi s telefonom, si že moteč za okolico

    • jakec1575 07:53 03.marec 2024.

      da tebe vidim, ko ti ob 11ih en fukne megico v pohod.

    • jakec1575 07:55 03.marec 2024.

      gre za perjad gaserjev in lepk. klasicni cefuraj

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:07 03.marec 2024.

      V mojih cajtih,se je žuralo vsepovsod ,vedno je nekaj bilo ,ni bilo dolgčas,danes ste pa večina vsi obične preplašene ovčke,nimate jajc za ničesar,na varnem doma pa korajžni,dajte no mir.

  • Orto 19:38 03.marec 2024.

    Pa ne no, pa ne morem verjet, kaj se to dogaja v prestolnici, najlepšem mestu na svetu, mestu z najbolj poštenim županom, centru slo enske kulture...🤣🤣🤣

  • PiaGaziEnderjaAnal 08:45 04.marec 2024.

    Jah klasićni ćefuraj pa migranten Ljubljana postaja greznica kar naj speljejo tisti drekovod kot so načrtovali. Za koga je dobro je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.