Slovenija
10448 ogledov

Nove avtocestne odseke bodo morali graditi drugače

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Naklonsky 08:02 11.marec 2023.

    Naj se raje lotijo gradnje cest, če že ne avtocest! Teh raznih analiz in projektov je pa tako že preveč! Da, res noro.

  • ivanka39 07:46 11.marec 2023.

    noro

  • vzev 12:44 11.marec 2023.

    Naj rajši gradijo avtocesto s tremi pasi + odstavni, kot pa da delajo takšne bedarije. Za elektriko se pa tako ali tako mora postaviti nuklearko.

  • rd2dmk2 08:58 11.marec 2023.

    no ja mene zanima ali so pri gradnji viadukta pri 2. tiru čez kanjon Glinšice vsaj namestili cevi za električne kable in nosilce za bodočo foto voltaiko , če so že morali naredit cev preko kanjona. tolk o neki pameti ...prikaži veči naših načrtovalcev. jest sem tud lahk direktor svega i svašta, če mi nekdo od nekje vse ukazuje. torej Juga je bila zanič, ker so komunisti vldalai in bili direktorji po partijski liniji, a je zdej kej drugače ? vlada partija bruseljskih debilnih birokratov, vse ostalo je pa isto.

  • 4krogci 08:53 11.marec 2023.

    Istocasno se bo pa na trasi PO-Jelsane podirale stanovanjske hise po vaseh in spomenisko zavarovani objekti!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.