Avto /avto/iz-druge-roke
27467 ogledov

Ponaredki: Ne le torbice in jakne, pazite tudi pri avtomobilih!

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 12:00 01.maj 2023.

    Upada prodaja pa treba mal reklame delat s takimi brezveznimi članki.

  • Gandi123 08:21 01.maj 2023.

    Kaj je ponaredek? Primer: zavore proizvajalca Brembo za 100€, ali enake zavore, istega proizvajalca z mercedezovim znakom za 500€? Vsekakor se mercedez "kiti z tujim perjem"! To sem dal samo kot primer, mercedez si verjetno vzame še večji pribitek!

    • ico8 10:14 01.maj 2023.

      Zakaj se kitis z mercejdesovim nisanom, ce ga ne mores pravilno vzdrzevati!? Kupi si Lado..., ops, ne bo nic- ni rezervnih delov!

    • Gandi123 10:21 01.maj 2023.

      Kaj pomeni pravilno vzdrževati? Da daš avto na servis k šalabajzarjem na pooblaščeni servis?😂😂😂

    • ico8 10:34 01.maj 2023.

      Bodi no pameten! Gare se porivajo pod kozolec prvemu yugobosnjaskemu majstoru, koji zna sve, da sredi. Nema problema...

    • Gandi123 13:31 01.maj 2023.

      Ico8, gare mogoče porivaš ti, jaz svoj avto vozim k mehaniku, ki se spozna na svoj posel in mu tudi zaupam!

  • Boris 10:39 01.maj 2023.

    Pazimo kolikor se le da tudi pri avtomobilih, seveda. Članek pisan pod diktirko oderuških proizvajalcev avtomobilov. Seveda del ne sme bit slab, ni pa prav da se za "originalnega" računa 5x toliko, a ne, a ne ?!?

  • djdj 11:08 01.maj 2023.

    Ne vem kako je z Mercedesi a pokrov ni pripet/zaprt na masko in ne vem, kaj naj bi imelo maska vpliv. Imel sem imel slabe izkušnje s konkurenčnim delom. Dimezije odstopajo v cM. Še mehanik se je jezil: če že ...prikaži veče kopirajo naj vsaj točno skopirajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.