Popotnik
23979 ogledov

Portorož je zaspal, tako ga bodo reševali

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 11:51 15.oktober 2023.

    Včasih si imel v portorožu občutek kot da si v monacu,zdaj je postalo leglo umazanih bednih restavracij,ki kelnerji ne govorijo slovensko,piran je poln prišlekov,ki so prišli sem iz južnih republik za boljše življenje,in ko to vidiš te vse mine,da bi ...prikaži več še kdaj prišel.Tako je moje mnenje,in ne rabim replik

    • Avatar Garancija
      Garancija 11:53 15.oktober 2023.

      Pa še to,ko smo uveljavljali bone sva šla z ženo v restavracijo na steak,ki je bil trd kot podplat,stal pa je 23 evrov,da ne bi govoril o kelnerju,ki ni znal slovensko,evo takle mamo

    • alen04 14:18 15.oktober 2023.

      res je Garancija, nekoč je bil Portorož elita od elite, žal se kvaliteten kader plača in, ker tega ni bilo je ostalo kar je, žal.

  • djdj 08:43 15.oktober 2023.

    Jaz pogrešam živo glasbo ob večerih. Pred 20 in več leti je imel skoraj vsak bar v Portorožu "terasa band". Zadnja leta je Portorož čisti dolgčas. Primeren za upokojence, zaljubljence... Sploh letos ni bilo gneče, kar mi je všeč.

    • alen04 14:22 15.oktober 2023.

      Bernardin je gostil od Nuše Derenda, Mambo kings, Saša Lendero, Victory....tega je bilo res precej. Žalsotno.

    • djdj 16:26 15.oktober 2023.

      Razen prve, je res vse žalost. Saj Auditorij ima koncerte. Ampak to je za elito in sedeče kulturnike. Ni to, kot one man band(četudi na playback), da se zapleše in zapoje z drago, nekaj popije ali poje... V glavnem, sprostitev na dopustu.

  • vzev 11:06 15.oktober 2023.

    Kaj so pa v Portorožu naredili zadnja leta? Pa je ja vse isto, kot je bilo 10-20 let nazaj, oziroma še slabše. Vse kar so uspeli je, da so naredili so plačljiva parkirišča, kamorkoli pripelješ.

    • bi_ba 12:32 15.oktober 2023.

      Kvaliteta gostov in njihovo število ni primerljiva s tistimi pred 40 leti. Portoroža se ne da oživiti, enako velja za Piran. Koper je pa itak spalno naselje luke.

    • alen04 14:21 15.oktober 2023.

      vzev priznaj, da se danes parking plača povsod in ne samo v Portorožu. Ko gremo v hribe je parking 10€/dan, enako je v Italiji. Žal je vse kar je bilo dobrega v Portorožu ostalo v časih, ko sem še sam ...prikaži več bil tam v službi in ja +20 let je od takrat. Nobenega vlaganja, kader je kar pač je, posledično je postrežba zanič, da o kvaliteti hrane ne pišem. So izjeme, to so restavracije s tradicijo (pavel I,II, Tri vdove...., Mario). Vseeno žalostno, se strinjam.

  • Avatar Leon
    Leon 11:05 15.oktober 2023.

    Gospa je imela v mislih turistične bone ! Takrat so si nabasali denarja na račun davkoplačevalcev ,ki bodo svojo naivnost plačevali še nekaj rodov . Potem se bo našel kakšen Pavel in puntal ljudi zaradi plačila dolgov .

    • alen04 14:17 15.oktober 2023.

      saj smo vsi, ki smo bone prejeli davkoplačevalci ali ne? Torej, posamezniki so vsaj nekaj dobili za kar bomo plačevali nekoč. Pametni ljudje, to je potrebno priznati.

  • bi_ba 12:24 15.oktober 2023.

    Iz Portoroža nikoli več ne bo nič. Zastarel, zanemarjen, dotrajan, umazan. Nesposobno osebje z vseh vetrov, ki se jim nič ne ljubi. Dogaja se že desetletja nič, cene pa kot v pravem letovišču. Če bi bili tujci (ne Hrvati in ...prikaži več Srbi) lastniki, bi bilo vse urejeno v nulo, tako pa ne bo nič. Ljudi čez opoldne ni na plaži? Čudno, na hrvaškem je gužva od jutra do večera. Gledam žive kamere in povsod je ves dan gužva, v Italiji tudi, Portorož je pa bil čisto prazen. Le zakaj? Zdaj prihaja pa še recesija.

  • maja42 11:58 15.oktober 2023.

    Ko sem bila nastanjena v Portorožu, hotel super, hrana super , čisto vse super, osebje super, ulice super, bazen se mi je zdel tako ne preveč čist , na drugi strani ležali brezdomci steklenice, plaza pa itak cisto mimo.

  • Friderik1950 15:57 15.oktober 2023.

    Izgleda, da se Balkan pojavil na vseh destinacijah, ki prinašajo denar, od Bleda do Portoroža. Za hitro rešitev, bi redlagal najstarejšo dejavnost, rabimo recimo Filipike, Ukrajinke, Indijke, Korejke in ne Filipincev, Ukrajincev, itd. Razumete. Ja pa še, Lani jeseni sva ...prikaži večsva jedla v Izoli v restavraciji Morski val neužitno pico. Kelnarca je povedala, da je študent, ki peče pice odsoten in jih je spekel kar študent, ki je zadolžen za ribe. Ja pa še grdo, po Balkansko so naju gledali.

  • andrej084 14:07 15.oktober 2023.

    Smrad iz kanalizacije, kepica sladoleda 3,5€, Albanci s sladoledom, Srbi z lokali in hoteli in Hrvati s ostalili hoteli, osebje ne govori Slovensko, morje umazano in polno trave, mivka namesto dreves, zelenice in rož,... jugovina v najslabšem pomenu. V 30 ...prikaži več letih niso bili zmožni v vodo nasuti par kamionov peska in postaviti lovilce trave... beda... ni treba sestankovanja, pojdite malo po svetu z odprtimi očmi....

    • alen04 14:26 15.oktober 2023.

      Žal se je res precej dobrih hotelov razprodalo in res je jugovini, ki gleda samo koliko bodo dobili, vlaganja ni, kader je kar je samo, da je in to poceni in vse to je od Hrvaške do šiptarije. Motiš se, ...prikaži več ko pišeš, da v 30 letih niso bili sposobni kamenja nasuti v morje, lastnik ni dal € za kamenje, kaj šele prevoz. In ja, to škodo je potrebno odpraviti, za kar bo potrebnega precej časa. Portorož kot mesto je čudovito, le upravljalci ponudbe so res zanič. Morda bo nekoč bolje.

  • Pierre 14:56 15.oktober 2023.

    Mi gremo raje v Izolo, luštno staro mestece, lepa plaža pri svetilniku, normalne cene...

  • Željko 16:25 15.oktober 2023.

    Primorci so imeli in še vedno imajo toliko za povedati čez Notranjce kaki slabi gostje smo. Očitno boste počasi ostali brez vseh. Drago umazano in neprijazno osebje, v morje tam ne bi šel niti v škornjih

  • Kmodri 18:58 15.oktober 2023.

    Portorožu je fino, ker ni gneče. Je pa občutek, da si v Albaniji!

  • lilijana0 15:23 16.oktober 2023.

    25 let redno obiskujeva s soprogom Portorož. Na področju kulinarike se ni spremenilo nič. 20 let nam v večini restavracij čez celo leto nudijo isti menu. Izjema sta res dve restavraciji, a žal je tista v centru mesta bolj prazna. ...prikaži več Morda jih nivo (žep) turistov, ki obiskujejo mesto, ne dohaja. V restavracijah te natakarji cenijo po napitnini. Ponekod imaš občutek, da čakajo samo slednjo. Mesto samo v sezoni ne nudi nič razen morja in kulinarike, kar je za tiste, ki se vračamo žal premalo.

  • lilijana0 15:25 16.oktober 2023.

    Moti me, da me v moji domovini odgovorijo v italijanščini, čeprav smo na dvojezičnem območju, kjer pa se najpogosteje sliši jezik naših južnih bratov.

  • matjaz513 08:52 19.oktober 2023.

    To kar je sedaj v Portorožu je katastrofa,.. nekoč slovenski teniški center,WTA,Davis cup,Slo Open , danes pa nimajo gosti kje igrati tenisa,..da ne govorimo kdo so lastniki 80% lokalov od Pirana do Lucije ,.. klasični Balkan Expres,..ob 23h postane mesto duhov

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:26 24.oktober 2023.

      So prišli balkanci,da bodo služili,in uničili vse kar se je dalo

  • Biba 07:49 23.oktober 2023.

    Še več turistov na ta mali del obale? Saj so nori! Hotelov je preveč na kupu, sploh odkar je toliko zasebnega oddajanja apartmajev. A te turiste ste tudi šteli? Opevani motoristični dogodek sem pa doživela v živo in lahko napišem, ...prikaži več da razen motoristom to ni res ni zabavno. Cel teden hrupa, kolon, hrumenja in pokanja po obali od jutranjih do večernih ur mi je pokvarilo miren septemberski dopust.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.