Popotnik
6408 ogledov

Težave se stopnjujejo: kaj to pomeni za njihovo prihodnost?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 18:12 08.april 2023.

    SLO smučišča v letošnjem letu napram lanskemu v številkah: 18% manj obiska ampak so pa pridelal 5% več čistega dobička......sepravi ni problem v ceni elektrike, plina, dvigu minimalne, zasnezevanju!!!! Zgolj se jim gre za cisti zasluzek! Pač hodmo v tujino....cena ...prikaži večna karte je visja, ma se vsaj nasmucas (tolk kkr 2-3 dni tujine, se pri nas mogoce v 10 dneh!) pa pač naj bo tko! ko bodo pa spustil cene kart na realno ceno glede na ponudbo...no pol se pa se ki vidmo!

  • miho 18:33 08.april 2023.

    Glede na to, da Slovenci "vsi" smučajo in da je smučanje takšen hit v Sloveniji, sem mislil, da so smučišča sezono zaključila z visokimi dobički (kljub pretoplemu vremenu in dragi elektriki). Visoke cene smučarskih kart hitro pokrijejo te stroške in ...prikaži več če so vsi Slovenci (razen mene) letos šli vsaj enkrat smučat, bi imeli milijarde EUR prihodkov.

  • pravičnik77 20:34 08.april 2023.

    primimo se za denarnice, spet bodo zahtevali helikopterski denar od države, Holob pa jim ga bo veselo dal, ker mu je priljubljenost na nuli. Tako je to v Sloveniji, vdi bi bili podjetniki, vsi bi imeli dobiček z nič lastnega ...prikaži veča vlaganja denarja. plusbpoberejobzase, minus pa pustijo državljanom. tak kapitalist bi bil tudi jaz.

  • Avatar torolino
    torolino 21:01 08.april 2023.

    Železo prodati, površine pogozditi in je to to.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.