Slovenija
9811 ogledov

Plačajo tudi 80.000 evrov, da pridejo k nam

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomi67 08:25 26.december 2023.

    Jaz sem rabil 30 let službe v tej obljubljeni deželi, da sem našparal 80k čistega. Če imajo 80k tam nekje v Afganistanu ali Maroku pri njihovih življenjskih stroških, potem do smrti ne rabijo nič več. Zame so to sami kriminalci.

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:36 26.december 2023.

      Oni so profi vojaki,ki prihajajo v evropo,da spremenijo vero,še bo štala,kar sprejemajte jih,jaz poznam njihove cilje,še hudo vam bo žal

    • Avatar Zoran
      StarMačk 10:49 26.december 2023.

      No, gre spet za članek s totalno zavajajočim naslovom! Sicer, če potem prebereš do konca, veš kaj se skriva za to famozno vsoto, pa vendar prvi in najpomembnejši vtis naredi naslov. Skoraj gotovo iz držav od koder prihajajo migranti nihče, ...prikaži več ki bi imel dejansko toliko denarja, ne bi tvegal tako nevarno pot!? Torej so ti, ki se podajo v ta riziko reveži, ki so in seveda, če pridejo živi do cilja, potem tihotapcem in trgovcem z belim blagom dolžni cela premoženja, kdo mogoče celo vsoto iz naslova!?

  • slopubec 07:08 26.december 2023.

    80000 tisoč ....ma koga farbate, aja pozabil sem, da so to vsi vrhunsko izobraženi in so prodali svoje vile z bazeni

    • Avatar Zoran
      StarMačk 11:04 26.december 2023.

      Oni tega denarja nimajo, ampak so potem, seveda tisti, ki jim uspe priti do cilja, celo življenje dolžniki raznim tihotapcem in sužnjem z belim blagom. No, v tem primeru blago temnejše barve! Večina njih je revežev doma in reveži ostanejo ...prikaži več tam, kjer so jim obljubljali boljše življenje, saj jim potem večino zaslužka v obliki dolga poberejo tisti, ki so jih doma naplahtali, da so se podali v Evropo, kjer se cedita med in mleko. Podobno je tudi z Mehičani in ostalimi nelegalnimi priseljenci v ZDA...

  • SlavkoKrizman 08:03 26.december 2023.

    "80.000 evrov" Če imajo toliko denarja, zakaj jim mi potem še dajemo naš denar?

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:27 26.december 2023.

    Kje si Dolfe?!!!

  • Toma 09:43 26.december 2023.

    Bemti, tretji svet je bogatejši od zahoda! Kakšen smisel ima iti na slabše?

  • Pierre 08:36 26.december 2023.

    Oni pridejo k nam po SVOJI volji ali izbiri, lahko bi tudi ostali doma.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 08:24 26.december 2023.

    V postavki za oskrbo "mladoletnih migrantov brez spremstva staršev" so tudi britvice za enkratno uporabo...Toliko o tem..

  • Avatar karjola
    karjola 08:07 26.december 2023.

    Jst častim vagon. Naložit na vlak in nazaj z njimi.

  • vzev 10:18 26.december 2023.

    Rešitev za ta problem je čisto enostavna. Če bi jih po hitrem postopku vračali nazaj od koder so prišli, noben nebi več za brez veze rinil sem.

  • Facja 12:32 26.december 2023.

    Če ima 80.000€ v svoji nerazviti državi, bi tam lahko odprl nek legitimen business. Ne rabi riniti v Evropo kjer povprečen Slovenec, z izobrazbo in 20 leti delovne dobe ne uspe prihraniti (ob solidni službi) teh 80 jurjev, spoh ne, ...prikaži več če na začetku samostojne življenjske poti kupuje še stanovanje. Torej: ostanite tam kjer ste.

  • Friderik1950 09:02 26.december 2023.

    Nas bo stalo še dosti več, da bi odšli.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:28 27.december 2023.

    Ko bodo ti “reveži“ prišli do orožja,e potem vam bo vse jasno,samo ne potem jokat

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 10:33 27.december 2023.

      se strinjam, zato bi morali uvest za ilegalce, 24 urno deportacijo ali kastracijo. kakšen azil neki.

  • pilotko 09:15 26.december 2023.

    Dokler se jih ne bo sproti začelo vračati bo vse zaman in isto je z Afriko, kjer bi jim morali potalati anti-baby tablete, tako pa samo brez nadzora štepajo otroke in posledično stradajo,čakajo šleparje pomoči in enako je v Gazi ...prikaži veči ker razmišljajo le z spodnjo glavo tista zgoraj pa slamnata.

  • darefoks 10:23 26.december 2023.

    laznivci

  • bobubob 13:55 26.december 2023.

    Zmoremo, so rekli Nemci - medtem ko je tule vsak zdravorazumski plebejec vedel, da ne bodo zmogli. Enako je bilo s 'cepljenjem', ko so nam idiotizme na kubik vsiljevali skorumpiranci v 'strokah' in v politiki. Vešči logike pa so veljali ...prikaži veči in tudi dandanes še vedno veljajo za zarotnike. Nauk? Hja, to, da ga kot kolektiv še nismo dojeli. Nobenega. Ker nočemo. Podobni smo tistim trem znanim izklesanim japonskim opicam - nič ne vidim, nič ne slišim in nič ne rečem. Odgovorno glavo v pesek, pa bo šlo.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 10:36 27.december 2023.

      v Nemčiji postaja vroče in to iz strani upokojencev, ker težko preživijo z 800-1.200€ pokojnine skozi mesec z najemnino. Dom pa stane 3.200€. Med tem ko so družine ilegalcev že drugo generacijo na socialnih ramenih in število samo raste.V Nemčiji ...prikaži več cveti balkansko švercanje, droge in prostitucija in tega ne morejo omejit.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 10:29 27.december 2023.

    Pa kdo bo verjel tem lažem ? Tisti ki nikoli ni bil po svetu in videl kako ti ljudje res živijo z 100€ na mesec celotna družina...vi pišete o 80.000€ ha,ha,ha če bi imeli takšen denar bi nikoli ne zapustili ...prikaži več svoje vasi.Zato je čas, da prenehate tako močno lagat !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.