Popotnik
35999 ogledov

Živalski vrt blizu Ljubljane, obisk pa prepovedan

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 07:43 17.marec 2024.

    Ja, to je pravi in edini logičen namen takšnih zavetišč...Ne pa pasti zijala na ujetih živalih...Bolj logično bi bilo ogledati si primerke na Dobu, da bi vedeli česa bi se morali izogibati...Te vrste osveščenosti imamo očitno premalo...

  • Facja 08:52 17.marec 2024.

    Najprej splošna ugotovitev: zadnje teddne je na Žurnal.24 cel kup slabih člankov, ki sploh niso aktualni, tako da nimaš kaj brati in kaj komentirati. Glede tega privat ZOO-ja pa ugotavljam, da tudi jaz čakam, da se mu "poserjejo" na vrata ...prikaži več nevladniki, prijatelji narave, nika kovač in podobni dihurji, ki se v naši državi vtikajo v čisto vse, v bistvu pa kradejo denar in brezveze trošijo čas.

  • Luksi 08:19 17.marec 2024.

    Se bodo kmalu našli nevladniki, ki bi te živali preselili v Avstrijo. Tam so velika zavetišča z veliko obiskovalci in evri bodo leteli ket še nikoli...

  • slopubec 07:26 17.marec 2024.

    Pred leti sem bil tam, lepo skrbijo za živali.

  • vzev 09:34 17.marec 2024.

    Kaj je razlika med mačko, ki jo zaprete v stanovanje in medvedu Timu? Mački v stanovanju tudi ne stopijo s svojimi tačkami v naravo. In potem neko reče, da ima rad mačke, jih pa zapre v stanovanje. Isto velja za pse.

  • Grof 08:53 17.marec 2024.

    Obisk je dejansko prepovedan tri dni v tednu, ponedeljek, sobota in nedelja, Golobu odstranjujejo pod visokim pritiskom parafina zajedalce

  • leonardo 07:01 17.marec 2024.

    V tem primeru bi se pa lahko malo Tina izpostavila. Mislim, da bi nekaj točk pridobila.

    • ico8 09:21 17.marec 2024.

      Dobra ideja, v kletko z njo, pa stango na sredino…

    • leonardo 10:07 17.marec 2024.

      Resno sem mislil. Če se je lahko zavzela za nutrije naj bi pomagala temu človeku pri skrbi za te zavržene živali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.