Slovenija
10820 ogledov

Toliko so nekateri pripravljeni plačati za diplomsko nalogo

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alena8 08:19 27.januar 2024.

    Kadri s takimi diplomami (in seveda stranko za sabo) zasedajo visoke položaje v državni upravi, ponavadi pametujejo vsem tistim, ki so do diplomskega naziva težko garali, Strošek diplome je poplačan že s prvo plačo. Katastrofa za RS.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:35 27.januar 2024.

      Drži,zato pa imamo tako sranje od parlamenta

    • jakec1575 12:49 27.januar 2024.

      ma pol javne uprave. in vsi iz jambrekove univerze. plagiati

  • Kmodri_ 13:09 27.januar 2024.

    Disertacije sem napisal sam. To, da mi je uspelo napisati več izvirnih znanstvenih del mi je v ponos in lastno zadovoljstvo!

    • jakec1575 13:12 27.januar 2024.

      cestitke. izvirni znanstveni clanek terja precej potrpezljivosti.

    • Kmodri_ 15:54 27.januar 2024.

      Jakec1575, hvala za čestitko. Res je, neznansko potrpežljivost, trpi familija in vedno imaš premalo prostega časa za otroke.

    • jakec1575 16:29 27.januar 2024.

      res je

  • ico8 07:57 27.januar 2024.

    Pozanimajte se raje v Sarajevu… Seveda so dela katastrofalna, nihce vam pa ne more nic dokazati. Za naslove se pozanimajte pri …, saj veste pri komu!!!

  • jakec1575 12:45 27.januar 2024.

    na mojmu faksu so teme tako zahtevne, da tile pogorijo. ce imas laboratorij, programiranje, skratka ne mores preisovat samo knjig. vse te fakse, kjer obdelas 2knjigi brez analize, zahtevne statistike bi jaz vzel eno stopnjo naziva.

  • rd2dmk2 09:51 27.januar 2024.

    glejte tole je mal hecno. kaj pa mentor, ki daje varovancu zadolžitev in mu pregleda in pomaga. je to zastonj ? ok, lahko gremo korak dlje pa se vprašamo tole kaj je lektorska storitev pri diplomi slavista ali pa recimo ...prikaži več jezokoslovca in prevajalca ? in kaj je mentostvo v podjetjih ? je zastonj ? po eni strani je diplomska nloga knjižno delo in lahko je napisana kot zanimivo branje. če kdo ima žilico tud za pisanje. in verjemite lahko je prepisovat cifre z merilnikov in jih vnašat v tabele.

    • rd2dmk2 09:53 27.januar 2024.

      in da nadaljujem opisat te krivulje je pa mal bolj težko. kako to gre, se pa tud vidi iz komentarjev na forumih, ko so stavki taki , kot da bi jih opice producirale z naključnim tipkanjem po tipkovnicah.

  • jakec1575 12:56 27.januar 2024.

    magistrsko delo mora biti nekaj kar drugi se niso naredili. kako ti bo plagiator pomagal, ce bi moral osvojiti zahtevno matematicno analizo, enacbe, ki jih se videl ni nikoli. ali programiral ali uporabljal specificne programe. pri resnih naslovih nalog je ...prikaži več pisanje teksta in zakljuckov ta najlazji del. in pol klosar s plagiatom kandidira za isto delovno mesto in nima blage veze. se dobro, da delam svoj posel in mene iscejo drugi. ker plagiator nima kapacitete, da naredi nekaj novega. in s takimi

  • jakec1575 13:10 27.januar 2024.

    jaz bi vpeljal v sistem, da moras ob zagovoru navesti se vsebino virov in odgovarjati vprasanja iz literature. da se vidi da si prebral. pol pa tud ce ti je kdo drug napisal, si se moral naucit nekaj knjig kot ...prikaži več virov pri delih, kjer ni dokazljive sledi lastnega dela na nalogi.

  • djdj 14:03 27.januar 2024.

    V ponudbi ni doktorata. To bi imel. 5000€ plače in stavkal bi! Odgovornosti za napake "bele halje" itaq nimajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.