Slovenija
62529 ogledov

V tujini nekaj običajnega, tu se starši sramujejo

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 12:36 27.januar 2024.

    Seveda je v Sloveniji ta praksa v povojih saj razen redkih izjem starši nimajo denarja za najnujneše kje pa bi našli denar za varuško?? Varuške imajo le starši,ki so na dvomljiv način obogateli!!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:34 27.januar 2024.

    Zakaj imajo otroke, če potem nimajo časa zanje,?

  • 4krogci 12:55 27.januar 2024.

    Em pri nas imamo vrtec kr zgledno postiman tudi glede na ure oddaje in prevzema otroka....ni vsak dan idealno ampak gre in zakaj bi pol rabli varusko? Sploh pa po tem ameriskem sistemu, ki jo hoce ta puncara uvest?? Dejmo ...prikaži več bit pošteni: v zda je varuska zato ker otrok ni v vrtcu in istocasno, da ima mož kaksen hobi ko pride domov....zena pa ze tko obdeluje svojga sefa. Vsekakor pa se tej puncari tozi po takem legalnem zasluzku za prostitucijo tudi pri nas verjamem!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 10:28 27.januar 2024.

    ne vem kje je ta oseba živela, toda pri nas doma je bilo vedno tako. Sredi Ljubljane je babica imela gospodinjo in varuško za tri otroke, ker sta dedek in babica skrbela za trgovine. Moja mama je imela vedno gosp.pomočnico, ...prikaži več ker je imela odgovorno službo. Jaz sem imela 15 let zaposleno gospo za pomoč v družini z 4 otroki, ker sva oba z možem delala...v Švici imaš samo 3 mes. porodniške.

  • LukaMB 00:26 28.januar 2024.

    Vsi bodo na koncu samo še orodje večjih korporacij in ne bodo imeli časa imeti družino, vse s ciljem zmanjšanja števila prebivalstva.

  • Avatar NickMason
    NickMason 10:59 27.januar 2024.

    Vrtec bi moralo biti strogo samo kdor res ne more,ne pa da je mamica na socialni in vozi z audijem otroka v vrtec,potem imajo starše ,stare starše pa bogneda jim dat ali njim čas vzet.Otroku vsi blebetajo kako ga imajo ...prikaži več radi,pa še v varstvu ga ne morejo imeti.

    • Naklonsky 17:09 27.januar 2024.

      Davke plačujemo vsi, ne samo tisti ki “potrebujejo” vrtec.

    • Avatar jate
      jate 22:40 27.januar 2024.

      prav je,da gre otrok pri 3 letih v vrtec,tudi ,če so starši na socialki..otrok rabi svoje vrstnike ,druge ljudi,ne samo domače za razvoj in da se socializira

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:20 28.januar 2024.

      jate ,malo sutra,če imaš otroka doma,a ga potem zakleneš v bajto al kako,ne vem kako smo mi preživeli in tudi moj otrok je bil doma ,čisto nič mu ne manjka.Vrtec je potreba ne pa nuja.

    • Avatar jate
      jate 13:08 28.januar 2024.

      ja đekson,doma v vitrini ga imam zaprtega kot bambulo...ti pa res ne znaš brat med vrsticami,kaj sem mislila povedat....no tudi tega sem se naučila v vrcu,,,brat mimiko telesa nepoznanih ljudi,in zato ocenim človeka takoj ,so odprta knjiga zame.

    • Avatar NickMason
      NickMason 16:04 28.januar 2024.

      Verjetno se gledaš v ogledalo ,se vidi da imaš pamet še iz vrtca,nič nisi napredovala😅

    • Avatar jate
      jate 23:10 28.januar 2024.

      ja ok samo da si ti napredoval,ja imaš prav

  • peter25 16:39 27.januar 2024.

    V okolici Londona ni problema. Veliko, ki se ukvarjajo s tem. Da ti pridejo otroka iskat v bliznjo solo in potem ta otrok ostane naseldnje 2 uri v varstvu je vec, kot 500 funtov/mesec. Ko ni sole, polno varstvo stane ...prikaži več okoli 1500 funtov / mesec. Zato se vecina raje odloci, da zivi s psom ali macko.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:03 28.januar 2024.

    Država vas ima že tako za sužnje,vi pa še delate nove sužnje,da bodo uni v parlamentu fino uživali

  • rd2dmk2 09:59 27.januar 2024.

    kot prvo, mislim da še vedno velja, da v vrtec po otroka pride lahko samo neka oseba, ki so starš tam registrira. kot drugo, ok v vrtec še, po dejavnostih pa. lejte ta stari, bodite mal z otroci. ok, je ...prikaži več treba za kruh zaslužt, ampak se mi pa zdi da je velikokrat ati v oštariji, mami pr frizerji ipodobni šari, otroc pa od glasbene , pa do športne. ok, tud moj ta star niso imel skoz cajta zame, še posebej, ker so bile takrat še sobote delovne intri izmene. ampak smo si mulci sami najdli varstvo.

    • jakec1575 12:38 27.januar 2024.

      lahko dolocis kdo pride

    • rd2dmk2 14:31 27.januar 2024.

      saj sem napisal, sam varuška je lahk don ena , jutri pa druga.

    • 4krogci 16:16 27.januar 2024.

      ta puncara bi rada uvedla delovno mesto: VARUŠKA....tko 2000€ in gor vsak mesec...starsa pa oba skupi da zasluzta 3000€ hahah

    • rd2dmk2 16:55 27.januar 2024.

      4 krogci, pa .. boosta pa ati in mami šla iz javnega sektorja za variške. sam kot se rado pohvali v JS majo plače pod minimalca in majo delovne zadožitvo uuuu miniminimalne.

  • jakec1575 12:39 27.januar 2024.

    jaz jih poznam ka nekaj, ki to koristijo

  • anica00 14:35 28.januar 2024.

    Za varuško rabiš denar. Tukaj se pa piše, kakor, da si jo vsak privošči.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.