Slovenija
66 ogledov

"V drugem krogu bom zmagala"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 10:15 23.marec 2012.

    ...hahahahaha...Mojca, niti v sanjah!!!

  • KOJAK 10:29 23.marec 2012.

    NEKAJ MI NI JASNO... jokajo da je občina prezadolžena in da je treba varčevati, a hkrati napoveduje tramvaj, 200km kanalizacije, garaže, stanovanja ob vseh rednih stroških občine... KJE BOSTE PA DENAR DOBILI?

  • tralala 07:26 23.marec 2012.

    ahahahahahahahahaaaa, Mojči, ti res rabiš kapl'ce.

  • allstarr111 07:59 23.marec 2012.

    Ojej, tramvaj v Ljubljani rabimo enako kot luknjo v glavi, sploh pa za 15 miljonov evrov na km dolžine, od kje ta ideja. Rabimo e-upravo, je cenejša kot sedanja plus veliko manj pločevine bi bilo po mestu, pač vse urejaš ...prikaži večš od doma, če pa nisi računalniško pismen imaš še vedno možnost zadeva uredit analogno.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:48 23.marec 2012.

    Če ne delajo kot,da so še v inkviziciji se pa duvajo,kot uni dol na spodnji polovici zemlje,ki majo zarad nafte že čist nore ideje,ki stanejo v neskočnost??Baba laže tko,kot njen fuerer iz Pedolanda pri Rimu!

  • Žurnalček 00:20 26.marec 2012.

    Ja boš , čez 30 let . A ti dodam zraven še eno rogato žvalco !

  • Žurnalček 00:29 26.marec 2012.

    Nikjer, saj gre samo za prilizovanje. Hebem ji tramvaj njej in vsem ki samo pomišljate nanj. Zgleda in tudi je verjetno , da ga noben od vas ni videl niti SLIŠAL voziti po Ljubljan. Trolejbusi so vesoljski taxiji proti njim !

  • mucamaca 10:08 23.marec 2012.

    Tramvaja v Ljubljani ne podpiram, ostalo pa je pošteno, strinjam se, da je potrebno zmanjšati birokracijo, trende bele ljubljane in turistu ter prebivalcu prijaznega mesta pa še okrepiti. Vse bi lepo štimal že do zdaj (valiko dobrih projketov zastavljenih), če ...prikaži več ne bi bilo toliko lončkov (prisklednikov) pristavljenih na vsak projekt. Ne mi gradit kanala v vsak kurnik, tudi to je predrago, raje obnoviti tisto kar že je, ker bo kmalu šlo vse skupaj v podtalnico, potem bomo pa brez pitne vode - to pa bo sranje - verjemte mi. To je zaklad (podtalnica), ki ga je potrebno ohranit. Pogumno naprej, konkurenca in nadzor morata bit, drugače se prej ali slej zadeva spelje v svoj vrtiček.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.