Slovenija
32902 ogledov

V dveh regijah je stanje alarmantno

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 15:39 10.april 2021.

    Sprašujem se, kaj je pri nas ovira, da ne gre cepljenje hitreje.

    • Ender3 16:01 10.april 2021.

      Dobro vprašanje, odgovor so verjetno strokovno politične odločitve. Kako sicer razumeti, če nekdo iz povprečnosti izstopa, takoj dobi inspekcijski zdravstveni nadzor, ker se mora zagovarjati in opravičevati nadpovprečno učinkovitost. To ni skrivnost, je pa nedojemljivo in nepredstavljivo, kakšno politiko ohranjevanja oblasti se gredo.

    • radovednica 19:23 10.april 2021.

      A gre počasi? Kar ustavi naj se. Kdo bo pa moledoval, se prijavljal, pa potem čakal, mogoče sploh ne dočakal, da te bodo cepili z najmanj sumljivim cepivom, s katerim se tisti, ki o tem odločajo, jasno, niso in se ...prikaži več ne bodo cepili. Običajna raja, pa zaukazano nima izbire. Ne mislim se cepit, ker za to ni nobene potrebe. Življenje naj sprostijo, seveda brez tistih faktorjev, kjer je folk nabutan kot sardele.

    • Ender3 20:31 10.april 2021.

      radovednica, za odklon cepljenja sta navadno dva vzroka. Strah ali neznanje. Morda pa te bodo prisilile omejitve, ki so jih sposobni sprocesirat zagovorniki cepljenja, kapitalisti, globalisti. Tudi sam sem antivakcinar, čeprav sem v rizični, starostni skupini, a ne nameravam vandrati ...prikaži več okoli s pred-pogojem, da sem precepljen.

  • Avatar jate
    jate 17:58 10.april 2021.

    v dveh regijah je stanje alarmantno...kaj to pomeni?..hm naj pomislim...aha najbrž bodo tulile sirene kot vsako 1.soboto v mesecu ob 12h.

  • radovednica 17:58 10.april 2021.

    Alarmantno? V ponedeljek moram prečkati regijsko mejo, a bom zato večji kršitelj, kot tisti, ki so že do sedaj ob nedeljah na skrivaj v cerkvah, množice. A zato obstaja večja nevarnost prenosa okužbe? Madona, kdaj nas bodo prenehali po nepotrebnem ...prikaži več omejevati v prostem gibanju?

  • Avatar MS
    MS 15:20 10.april 2021.

    Janševa vlada sedanji pandemiji ni kos čeprav je virus corone vsaj 10x manj virulenten kot virus črnih koz ki so ga z strogo karanteno in obveznim cepljenjem 18.000.000 državljanov leta 1972 v bivši Jugi odpravili v pičlih treh tednih! Odpiranje ...prikaži več pa zapiranje pa spet odpiranje....itd .... pa še katastrofalen informacijski kaos... vse to so igrice nekompetentih laikov ki problema ne bojo nikoli rešili! Čas je za odhod!!!

    • Dusan21 17:17 10.april 2021.

      V katerem almanahu si našel leto 1972, vem pa da je bilo cepivo v skladišču Galenike že vaj tri leta pred črnimi kozami

    • Avatar MS
      MS 18:07 10.april 2021.

      Vsem ki ne vedo, posebaj še "anticepilcem" in polpismenim vernikom v globalno teorijo zarote ===> https://kamienkomunikacije.wordpress.com/2020/12/17/variola-vera-kako-smo-leta-1972-opravili-s-crnimi-kozami/

  • 68d16723448041e4b43ad6e19eb9e6520d304711 21:01 10.april 2021.

    Gospod Janša mi je danes kupil za nagrado in zahvalo nov Samsung TAB S7.Je rekel,na za neomajno borbo proti internetnim teroristom... .

  • Ender3 15:14 10.april 2021.

    Ko se že omenjajo številke, alarmantno je stanje cepilnega programa in številk cepljenih. https://insajder.com/slovenija/odlocilna-je-hitrost-cepljenja-v-srbiji-3125-na-uro-v-sloveniji-pa-467-na-uro

    • Dusan21 17:19 10.april 2021.

      Oni vozijo ferarije mi lesene skiroje, v tem je rahla razlika

  • suineg7878 20:31 10.april 2021.

    Če bi novinarji želeli povrniti vsaj malo kredibilnosti, bi morali od zdaj naprej poleg števila ljudi, ki se zdravi v bolnišnici, sporočiti tudi, koliko od teh ljudi je cepljenje. Sam povem... :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.