Svet
4000 ogledov

V Franciji se lahko zgodi nepojmljivo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:09 11.april 2022.

    Ma briga mene za Francoze. Mi imamo veliko skrb doma! Glede na to, da je Janez zavzel vse možne položeje v Sloveniji, me resno skrbi, da teh volitev ne bo odločil narod.

    • Avatar Leon
      Leon 20:11 11.april 2022.

      Tudi sam se vprašam kako bodo glasovali Covid bolniki cca 31.000 ter dementni in onemogli v DOS katerih je najbrž veliko več kot Covidnih bolnikov ?

  • QSprm 18:31 11.april 2022.

    Macron je placanec oligarhij, ki sami sebe klicejo WEF. Edino pravicno bi bilo in spodobilo bi se, da se ga postavi na svoje mesto na smetiscu zgodovine.

    • mph2 22:10 11.april 2022.

      Se strinjam, ampak rasistka, nacionalistka, pa še kaj zraven, ni odgovor. Žalostno, da ne premorejo drugih kandidatov.

    • jozicamurn 23:34 11.april 2022.

      To pa ni res, da je rasistka. Vodi pa nacionalno politiko v prid vseh Francozov, je ena izmed najbolj razgledanih kandidatk na svetu in zelo podkovana v pravičnosti in pravu. Pozna tudi geografijo in zgodovino ter vojaške oprijeme in za ...prikaži več razliko od lgbt-kretenov v EU parlamentu ve tudi kje je Črno morje.

    • Naklonsky 19:16 12.april 2022.

      Vsekakor korisneje za Evropo in EU, kot če bi bila levo usmerjena.

  • mph2 18:31 11.april 2022.

    Le Penova lahk pozabi, dobila bo v drugo vse glasove iz 1. kroga, med tem, ko bo velika večina vseh ostalih, ki niso volili Macrona, dali glas njemu (izjema jasno drugi desnosučni kandidati). Največja nevarnost bi bila, da ostanejo volilci ...prikaži več doma, čeprav je ona zadnja, ki bi njej ali njeni mentaliteti dali glas.

  • kapibara1 22:22 13.april 2022.

    Mij glas za : Le Penovo

  • Ender3 18:00 11.april 2022.

    Če bo izvoljena Le Penova, potem adijo EU . VB, Nemčija in Francija so bili stebri, sedaj se ti rušijo. Američani pa bodo imeli pri tem največje koristi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.