Slovenija
361 ogledov

V igri tudi skupinska tožba na evropskem sodišču zaradi "legalne kraje"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • september 18:22 05.junij 2016.

    ŽURNAL-premalo reklam imate..a bi šlo reklama na reklamo..pa potem čez 5 min.novice?

  • izRODEk 21:37 05.junij 2016.

    Na tej strani je natanko 15 oglasov. Oziroma niti enega z AdBlockom. Odločitev je tvoja.

  • francl12 22:36 05.junij 2016.

    jih je že 16!

  • jakec1575 23:04 05.junij 2016.

    neumnosti se da narediti posel. Samo verjeti je treba neomajni in delati.

  • Ferluci 07:54 06.junij 2016.

    No, in kje so sedaj razni predstavniki zagovornikov človekovih pravic, zavestni razni sindikalisti in nasprotniki vlade, protestniki? Očitno za kritike in demonstracije niso "ta pravi" na oblasti!

  • Ferluci 07:56 06.junij 2016.

    Saj imaš prav, vendar žal, večina tega ne more dojeti.

  • max 09:19 06.junij 2016.

    Bo Karel use zrihtu, sej to je ja njegov podmladek

  • Papaja Popi 20:00 05.junij 2016.

    Vklopi AdBlock , ki ti odpravi oglase.

  • Avatar čavez
    čavez 20:02 05.junij 2016.

    Le kdo še verjame tej lopovski Slovenski oblasti.

  • AnzeSmolej 20:33 05.junij 2016.

    Kakšne reklame? Jaz nič ne vidim... brez AdBlock mi živeti ni.

  • izRODEk 21:43 05.junij 2016.

    Eh...ravno končujem pritožbo zoper odločbo CSD. MDDSZ sem avg.2014 pozval, naj mi izplača, kar so mi dolžni in to po odločbi Upravnega sodišča (še prej sem po pravico moral na Vrhovno, vse skupaj se vleče od 2011, odškodninska tožba se ...prikaži več je komaj začela). In so mi pretekli teden nakazali (po 21ih mesecih od podanega, listinsko dokazanega zahtevka!!).In pri vseh pravnikih, ki jih imajo zaposlene, po posvetu z referentko, kjer sem ji navajal člen obligacijskega zakona, da so dolžni prišteti tudi obresti...jih seveda ni bilo.Kaj hočem povedati?To, da vedo. Da kršijo zakone namerno.In zakaj to počnejo?Zato, ker lahko. Ker tudi potem, ko recimo Upravno sodišče presodi, da so ga polomili in nekomu močno zagrenili življenje in ga oškodovali, nihče za to ne odgovarja.Nisem nasilen. Ampak privoščim, da se nekomu utrga, da nekdo najde neko orožje in pobije eno par teh barab na MDDSZ in podobnih uradih.Preprosto. Ker poznam pokojne, ki so

  • jakec1575 23:04 05.junij 2016.

    Gre za grob poseg in nateg v pravice. Res je da ta nacin omogoca privilegije na nek nacin pa vendar. Država ne more nekaj dati, pobrati denar potem pa reci, da tega ni vec. Sicer pa me bolj moti fatalizem ...prikaži več tega naroda. vsi samo razmisljajo o penzionu pri 60ih. Če lahko razumem izmozganost ljudi, ki delajo 40 let na istem delovnem mestu, se ne strinjam z njim. Človek mora biti vedno pogumen in vcasih zagrabiti tudi kaksen izziv. Če se odloci, da ga ne bo, nima pravice jamrati. Sam se kariero tudi zaradi okoliscin menjal ze 2x. Tako to je v zivljenju. In ni lahko. Sploh ne. Kaksno je to zivotarjenje, da potem se 25 let v penzionu zivotaris na 450€? Nihce me noce. nihce noce mojega profila. Nisem zaposljiv itd. Seveda so dane se tetji casi. Na stotine zavrnjenih prosenj. Ampak problme je v 100 napacnih prosnjah in enakem pristopu. Pri 55 sem nezaposljiv. če tako razmilsjas si res. Slovenci bodo zase naredili najvec, ko bodo zamenjali plosco fatalizma za plosco optimizma. Cisto iz vsake neu

  • jakec1575 23:10 05.junij 2016.

    Čeprav je v Sloveniji poniknilo ogromno denarja ima ta država še obilo zdravega podjetnistva in ljudi polne idej. Ima tudi inkubatorje, ki sicer niso za vsak posel. V krvi je. Treba je verjeti. in treba je imeti miselnost, da nikoli ...prikaži več ni prepozno za nov zacetek. kadrovika preprica nase znanje, izkusnje in vitalna energija. Jaz sebe ne vidim v penzionu. vedno bo treba kaj delati. Za zabavo. Če ne drugo kak produkt z vnuki skupaj.

  • izRODEk 21:43 05.junij 2016.

    Ker poznam pokojne, ki so umrli za posledicami revščine, ko so dokazovali, da imajo prav, pa jih niso poslušali.Očitno je, da tile na MDDSZ razumejo le sovraštvo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.