Slovenija /slovenija/crna-kronika
19711 ogledov

V Kranju voznik pridelal 5.300 evrov kazni

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vozniček 15:13 31.december 2019.

    Lahko bi vsaj napisali ali je prevažal nevarne radioaktivne odpadke ali sod nafte za traktor!

  • Avatar Leon
    Leon 16:04 31.december 2019.

    Pohvala policiji ,ki je opravila svoje delo ! Premalokrat so na cestah ,posebno v prazničnih dneh . Alkohol teče v potokih .

  • Sergio81 20:06 01.januar 2020.

    #Voznicek Zihr se je pohvali pred kolegi ker car je in bo dobu za nagrado čebelco na roko ;)

  • Vozniček 15:12 31.december 2019.

    Kaj se mora dobro počutiti nekdo, ki človeka v imenu nekih pravil in zakonov spravi ob 5000 eu...

    • cogocogo 17:23 31.december 2019.

      in kako se počuti žrtev takega voznika ko povzroči nesrečo in škodo?? kako drugače bi ti pluval da te tak voznik poškoduje ,,? sicer pa tkim kot si ti ni kaj razlagati ,,vedno pljuvate in iščete nek svoj prav,,če si ...prikaži večsi tako nesrečen si lahko pomagaš z malo vrvi in dobro vejo,,

    • Vozniček 23:23 31.december 2019.

      Kako me bo poškodoval? Ker je peljal sod nafte?!? Kaj pa ostali, ki me lahko poškodujejo?? Nesrečni bodo v penziji tisti, ki opravljajo tak poklic na način, da druge vse življenje v obup spravljajo... Pljuvam z razlogom, da se v ...prikaži več tej gnili državi kaj spremeni in ne zaradi lastne nesreče. Meni hvala bogu ne morejo nič ne smrkci, ne paglavci, ne ti...

    • Vozniček 23:26 31.december 2019.

      Pa še ena stvar... Koliko kazni bi dobil, če bi vozil koma pijan in zadrogiran do konca?!? Se ti zdi kaj čudnega pri številki za ta prekršek in zgornji?!? Norost!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.