Številni se tudi zapirajo.
Ne vem od kje mladini toliko denarja,da pije in se futra v lokalih
Od prijatla hči ki ima dva mulca in ni nikoli delala in ne bo hodi stalno na neke predstavitve, lokale... ITD ki si jih jaz ne morem po x letih dela privoščit.
A so pri Čolnarni v Tivoliju komarje že iztrebili?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Številni se tudi zapirajo.
Ne vem od kje mladini toliko denarja,da pije in se futra v lokalih
Od prijatla hči ki ima dva mulca in ni nikoli delala in ne bo hodi stalno na neke predstavitve, lokale... ITD ki si jih jaz ne morem po x letih dela privoščit.
A so pri Čolnarni v Tivoliju komarje že iztrebili?