Avto /avto/testi
268 ogledov

V mercedesu smo spustili volan in uživali

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Xerxes 09:53 04.november 2015.

    Mercedes Benz je sinonim za kakovost in tehnično naprednost. Za razliko od nastopaških bavarcev...

  • vzev 10:08 04.november 2015.

    Mercedes že zdavnaj ni več kar je bil.

  • samo.jst 11:54 04.november 2015.

    Par vprašanj zate... koliko se dnevno voziš do službe (v eno smer)? Koliko preživiš v kolonah? Se ti je že kdaj zgodilo, da bi raje v času guzanja prve in venetuelno druge odpisal kakšen mail, SMS ali pregledal kakšen dokument? ...prikaži več Imaš/si imel kakšno poškodbo, invalidnost ali zdravstvene težave (recimo navaden zvin desnega gležnja ali probleme s hrbtom)? Poskusi malo pogledati izven svoje škatlice in boš opazil, da avtonomnost vozila prinaša ogromno prednosti.

  • samo.jst 11:59 04.november 2015.

    Avtonomna in električna vozila so prihodnost. Malce problematičen je ta vmesni korak, ko te avtomobil opozarja in popravlja za vsako figo...še vedno pa pusti toliko odgovornosti na vozniku, da mora slednji konstantno nadzorovati vožnjo. Vozi me ali pusti mi voziti...

  • Ferluci 14:03 04.november 2015.

    Tudi prenosni telefon uporabljaš, ki ima kup funkcij in ti marsikaj olajša. Zakaj že? No, lahko ostaneš na stacionarni klasiki.

  • vzev 15:42 04.november 2015.

    @samo.jst vsak dan iz bližine Celja v Graz, to je moja pot v službo. In ne nikoli še nisem pomislil, kako vredu bi bilo če bi me avto sam peljal, še nikoli nisem pomislil kako vredu bi bilo če bi ...prikaži več mi avto sam prestavljal. Sem pa že pomislil, ko smo šli so kolegi na morje, zakaj nisem rajši šel sam peljati s svojim avtom. Ker samo sedenje v avtu je dolgočasno, vožnja avta pa užitek. Imaš pa res prav, da je ta samodejna vožnja vsekakor vredu stvar za invalide, ostarele in pa pijančke.

  • vzev 09:06 04.november 2015.

    Pri teh avtih, ki vozijo sami je edina prednost, ta da bodo tisti, ki sedaj vozijo kot polži potem vozili po omejitvah (oziroma jih bo vozil avto), ostali, ki pa ne bomo imeli samo vozečih avtov bomo pa lahko potem ...prikaži več peljali z neko normalno hitrostjo. Drugače pa ne vem zakaj bi imel avto, ki bi me vozil sam. Da bom potem moral samo sedeti v avtu. Kaj je lahko bolj brez veze.

  • vzev 15:44 04.november 2015.

    @Ferluci je razlika, če ti neka stvar olajša delo, ali ti pa neko stvar naredi brezvezno. Uporaba telefona je pač zanimava, hitro dobiš informacije, vsepovsod lahko kličeš. Avtonomna vožnja pa ti uniči vožnjo. Za mene je popolnoma brez veze sedeti ...prikaži več v nekem avtu več ur, če pa je precej večji užitek peljati avto. Zato pa tudi ne potujem rad z vlaki, letali, avtobusi, ker več ur nimaš za delati nič zanimivega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.