Slovenija /slovenija/crna-kronika
41 ogledov

V obstreljenem avtomobilu tudi ženska in otrok

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 11:17 16.marec 2017.

    po mojem mnenju bi mu mogli za vsak poskus umora dat po 15 in to za vsako osebo ki je sedela v avtu za vsak strel posebej, se pravi vsak strel prinese 45 let ko so trije v avtu. MIslm ...prikaži več da če bo sodnik normalen bo dal dosmrtno.

  • Marta Ivanov 14:19 16.marec 2017.

    Dobar dan svima predstavila bih gospodina koji mi je jako puno do sada pomogao i čovjek koji stvarno ima PRAVE NAMJEŠTENE UTAKMICE! Čovjek koji je spreman pomoći svima i svako tko je zainteresiran ima moju preporuku i neka mu se ...prikaži več slobodno javi!! Hvala vam unaprijed i molim vas nemojte me samo vrijeđati jer zaista sam samo iskrena.Evo svima i link profila Marka! -https://www.facebook.com/profile.php?id=100015483666241

  • maresem 12:33 16.marec 2017.

    za take kretene je samo še Goli otok ob vodi in plesnivem kruhu.

  • KLOBO 13:34 16.marec 2017.

    Glede na sodno prakso slo sodišč, izrečene mile kazni storilcem, če ne gre seveda za boltetovo tožilko iz Vrhnike, ki jo je sosedov fante le z eno malo večjo petardo malce prestrašil pa je dobil 12 let, jo bo ta ...prikaži več predrzneš odnesel s pogojno !! Odvetniki bodo že našli način za neprištevnost in puba bo lahko ponovil svoj strelski pohod po MB !!

  • KOJAK 13:43 16.marec 2017.

    A so bili slovenski državljani ali slovenci?

  • dragec 14:01 16.marec 2017.

    pridni slovenci

  • Avatar Leon
    Leon 16:00 16.marec 2017.

    Po podrobnejši preiskavi gre za starega znanca CSD, policije in okolice ..............,ki pri svojih rosnih letih ne kaže na volje za socializacijo zato je najbolje za družbo, da ga USPAVAJO !

  • Žurnalček 20:33 16.marec 2017.

    Mene zanima , če so mu vzeli izpit in avtomobila , ki sta bila sredstvi pri kaznivem dejanju . Zanima me tudi kolko € kazni si je nabral s takim divjanjem po MB ! Tolk za začetek , pustimo arest ...prikaži več , ta še pride na vrsto !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.