Šport
1116 ogledov

"V odnosu ni bila najboljša na svetu"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 17:10 24.marec 2017.

    Ko pa opazim, da je karakterno problematična, je pa moja dolžnost o tem poročati,'' Očitno mu ni jasno kaj je njegovo delo.Športni novinar(kar pa on ni,ali pa zelo slab)mora poročati o športnih dogodkih,o karakterju ljudi naj sodijo drugi.Pisuni rumenega ...prikaži več tiska pa tako ali tako obvladajo vse.Ališić,ko se spomnim na tiste komentarje,ko si po nesreči padel v smučarski cirkus,mi še zdaj gre na bruhanje.Šikane ,levi ovinek desni ovinek itd.Spomin kot zlata ribica,ali kaj?

  • Papaja Popi 12:59 22.marec 2017.

    Ja +In tudi ne -

  • Janez_53 13:28 22.marec 2017.

    Gospod Ališič, dolgo let sem spremljal formulo 1, ampak vaše komentiranje mi je vedno kvarilo užitek! Takšnega neartikuliranega, nečloveškega vpitja ob napetih situacijah v življenju nisem slišal od nikogar, pa sem star skoraj 65 let. Delovali ste zelo moteče, ker ...prikaži več se niste bili v stanju vsaj malo obvladati. Dobro, da je tega konec. Dirke F1 so postale zanimivejše - vsaj zame.

  • Žurnalček 21:09 22.marec 2017.

    Ališič ti si komentator športa in ko te postavijo za mikrofon , nimaš nobene pravice čivkati o karkoli drugem kot o tem športnem dogodku ! Vse ostalo je opravljanje in vmešavanje v privatno življenje športnika , za kar te TV ...prikaži več ne plačuje niti te je nastavila ! Zaradi mene je lahko Tina po vsaki tekmi popila flašo wiskija al pa pretepla partnerja , al pa bila član .uknjenega SS-a to se tebe ne tiče !

  • Snežinko 09:53 23.marec 2017.

    Navijači Schumacherja ti nismo zamerili kritičnost do njega ampak tvoje ODKRITO SOVRAŠTVO do njega. Če je nekaj naredil "nekdo" od dirkačev je bila nesreča, če je isto naredil Šumi je "nalašč zapeljal vanj". To odkrito antinavijanje zanj smo ti zamerili!

  • Aleta 09:58 23.marec 2017.

    Ališič kdo pa si ti, da boš nekoga obtoževal, da je karakterno problematičen??Imam občutek, da si to ti!Tina Maze je bila in bo naša najboljša smučarka. Mene njeno obnašanje ne zanima, zanimali so me vedno športni rezultati, ki ...prikaži več pa jih je dosegla z veliko odpovedovanja, truda, garanja. In zato moj poklon. Ostalo pa me ne zanima!!!!

  • mrki 13:30 22.marec 2017.

    Ališič - NE SERI !! ulalalala ulalalal aulalalal

  • Tupamaros 14:23 22.marec 2017.

    Pri F1 sem nemalokrat iz dolgočasja zakinkal. In tu se pojavi edina pozitivna stvar Ališičevega komentiranja, da me je s svojim dretjerm zbudil pravi čas kakšne zanimive akcije, Smučanje, Tina in... naj ostanejo domena poznavalcev.

  • stanekos 14:25 22.marec 2017.

    Povedal, tako kot je. En trop neartikuliranih navijačev, v 90% janšistov. Podn od folka.

  • porko2 17:39 22.marec 2017.

    Slovenija, roko na srce. Tina je bila odlična smučarka, obnašanje pa je imela oceno 0.

  • krtmen1 20:24 22.marec 2017.

    Do sedaj nisem vedel, da je Tina Maze tekmovala v obnašanju? Mirsadu pa bi prisodil potemtakem -5 za njegovo neobnašanje - preverjeno iz prve roke in to večkrat. Sem že v življenju srečal večje bebce od njega, a na srečo zelo malo.

  • McClain 22:24 22.marec 2017.

    tole ne sodi sem ,ampak vseeno; največja fora je kako vozi karting. Živi antitalent.

  • Tupamaros 09:39 23.marec 2017.

    Tina ne komentira dela drudih. Se pač ne spušča na ta nivo. Vsaj na nivo Ališiča ne. Ni v njeni domeni,

  • astibo8020 13:47 23.marec 2017.

    Mene pa ne zanima tvoje mnenje!

  • Aleta 14:35 23.marec 2017.

    Očitno te, ker si prebral moj komentar.

  • krtmen1 16:21 22.marec 2017.

    Če je kdo neartikuliran, potem je to mirsad...dokazuje v vsakem prenosu. Še sreča da ga ni več nikjer. Proti temu, kar je naredila Maze je on navadna smet, ki misli, da lahko ocenjuje njen karakter. Ampak od vseh novinarjev prav ...prikaži več on - vsak, ki je kdaj to bedo od kvazinovinarja srečal v živo ve, kako je s tem.

  • zzimba 12:44 22.marec 2017.

    Važno da ima on perfekten odnos vedno, z vsemi in v vseh situacijah! Navaden drekač!

  • Pepa 14:20 22.marec 2017.

    ki niso bila v skladu s tem, kar je po mojem prav .... Ko pa opazim, da je karakterno problematična, je pa moja dolžnost o tem poročati, ... Rumeni novinar, ki se ima za strokovnjaka na vseh področjih. Psihiater, pravičnok ...prikaži več ... ha ha ha sebe je imenoval za playboya ...\s\sha ha ha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.