Slovenija
20 ogledov

V parlamentu nelojalni

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suzana.kos 08:44 27.november 2012.

    jaz pa zadeve ne gledam in me tako ne moti nič :-)

  • toms 08:55 27.november 2012.

    ma požrtni so vsi. Sami grebatorji, ki bi ti najraje še zrak zaračunali. OK, ni panike. Vi kar nabijajte cene in povečujte svoje marže, mi pa pač ne bomo hodili v gostilne... Sam nimam finančnih problemov, pa se mi zdi ...prikaži več butasto da bi plačeval take marže in pač raje ne hodim v gostilne, razen če je res "nuja" za kaka poslovna kosila

  • miho 08:08 27.november 2012.

    Me pa zanima, zakaj so cene v gostinstvu tako visoke in kje gostinci kupujejo repromaterial - v trgovinah na malo, pri grosistih ali pri proizvajalcih? Ker če bi kupovali pri slednjih, bi bile lahko cene za pol nižje. Ali mi ...prikaži več zna kdo prosim opravičiti skodelico kave za 3 EUR?

  • dragec 08:08 27.november 2012.

    Tudi vi lastniki gostiln se boste mogli zamisliti na višino vaših marž!!!

  • luna 08:21 27.november 2012.

    Jezeršek ima popolnoma prav, tudi mene moti njihova neurejenost, predvsem kosmatost...

  • suzana.kos 08:21 27.november 2012.

    cene so posledica slabe organizacije dela in seveda želje po zaslužku...

  • d 09:01 27.november 2012.

    za mene je tud debelost odraz neurejenosti in malomarnosti (predvsem do samega sebe), pa poglej Jezerška

  • razumnik 09:11 27.november 2012.

    ja kuharje s tatoo-ji imam najraj..Ne vem zakaj se pritožuje Jezeršek, saj ima stalno klientelo stricev iz ozadja in ospredja seveda

  • rogg 10:33 27.november 2012.

    Se strinjam, tudi mene moti njihova vidna neurejenost, smraad po cigaretah, ne gledam ravno veliko, pošpejam pa gor kaj delajo. So pač packi.

  • Stelix777 11:54 27.november 2012.

    sj ni use u lepoti... pa kaj pol če je nekdo kosmat drug pa ne... folk je mlad in dejte razumet... in pač glede brankota ane ma pač tko govori ane... vsak ma eno pomanklivost...mene ne moti nič glavn da so zabavni

  • primorka 14:51 29.november 2012.

    Ko bom pila kavo, se mi bo še zaletelo, ko bom pomislila, kaj vse plačam. Mogoče se bom pa premislima in si jo skuhala doma, ki bo sigurno boljša !!!

  • allstarr111 09:50 27.november 2012.

    To mu dam za prav, recimo oni tip ki ga je žolč zvil, je bil prvi kandidat od katerega bi vzel samo zaprto flašo piva, ne vem kako so se z njim sprazumevali saj poba niti ust ni odpiral je ...prikaži več bolj momljal k Mumbley kot pa dejansko govoril.

  • Bibaleze 10:20 27.november 2012.

    v tej razliki je notri plača vseh zaposlenih s prispevki,najemnina,stroški materiala, stroški ogrevanja prostora,stroški razsvetljave,stroški odvoza smeti,stroški amortizacije in miljon drugih stroškov... in zato če želiš spit kavico na lepem toplem kraju, v lepem ambientu in da te nekdo streže ...prikaži več zadaj in spredaj je to cena ki jo plačaš...si jo pa seveda lahko skuhaš sam doma...

  • d 08:10 27.november 2012.

    Jezeršek, pravilno, da se morate boriti za stranke, cene so itak previsoke, redke so gostilne, ki pripravijo hrano bolje kot jaz doma in pa seveda, če nisi opazil, ljudje životarijo. In ti bi rad polno gostilno ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.