Slovenija
110 ogledov

V petek novosti pri Simobilu: dodali dve državi in dva evra

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:01 28.junij 2016.

    Men ni jasno kako se folk znajde med tolkimi paketi....

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 19:27 28.junij 2016.

    Saj to je namen

  • korisnik_362 08:39 29.junij 2016.

    Tarifo lahko izključite, je pa res, da je od lani poleti večina uporabnikov najbrž že pozabila, da jo ima vključeno, so jih pa, kolikor vem, spomnili zdaj pred spremembo z SMS sporočili.

  • Dixon 09:58 29.junij 2016.

    Tale simobil tud ni vreden počenega groša. Pakete štancajo kot po tekočem traku, a nič uporabnega. Do sedaj so imeli eno ugodno stvar in jo gredo ukinit oz. podražit za 66%. Dodajo pa dve državic. Kje je tu logika? Aja, ...prikaži več tam kjer se lupi uporabnike.

  • dusan72 23:43 28.junij 2016.

    Tipičen nateg. Tarifa se ne bo zaračunala, dokler storitve ne uporabiš. Kako prijazno. Pošlješ domov SMS da je vse OK in si ob 5€ ??? Če sem v HRV vzamem njihovo TELE2 kartico za prenos podatkov. 10 kun (1,5€) 24 ...prikaži več urna tarifa, omejitev prenosa 1 GB / dan pa imam mir. Kartica stane 20 kun in 20 kun je že naloženega dobroimetja. Potem jo klasično filaš kot MOBI. 10 dni / 15€ / 15 GB, Pa kartico ruknem v Samsungovo tablico, jo nastavim kot router in se vsi domači "šlepamo" na ta internet. Je ni pri nas tako ugodne variante pa če še take reklame delajo. Za klice se pa zmeniš, da sprejemaš samo dohodne, ki so 4X cenejši in to je to. Zdaj z nižanjem EU tarif je pa verjetno še ceneje.

  • dusan72 00:46 29.junij 2016.

    Pomota. Ni TELE2 ampak VIP. Pa nateg računanja "ob uporabi" me nekako spominja na grdo "naročnino" za MONETO pri MOBITELU. Tudi, če samo enkrat na leto plačaš nekaj preko MONETE, si potem vsak mesec avtomatično ob 1€. Za preklic se ...prikaži več je pa treba sprehodit k gospodom in PISNO preklicati oziroma BLOKIRATI storitev. Tukaj recimo bi se pa strinjal za mesečni interval. Sem uporabil moneto enkrat, petkrat, stokrat... računajte mi ta mesec zraven še tisti €. Naslednji mesec, dva, tri, pet... monete ne bom uporabljal, potem mi tudi nimate kaj računat. Izgleda, da bo res treba malo AKOS potipati, kaj si misli o tej podli praksi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.