Slovenija
11517 ogledov

Tako se je na naval migrantov odzvala slovenska vlada

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:42 21.julij 2019.

    Ne zavajajte bralcev s sliko ženske z otroci, ker so migranti izključno moški v zgodnjih 20 letih, ki bi morali svojo energijo vložit v izboljšanje situacije doma ne pa, da hodijo sem delat probleme.

    • blayo 16:24 21.julij 2019.

      Seveda ti poznaš zgodbe vseh teh. Hitler je tudi poznal zgodbo vseh židov...

    • maresem 17:54 21.julij 2019.

      Če že kdaj, potem bi ga potrebovali zdaj, blayo blesavi.

    • blayo 17:56 21.julij 2019.

      Ti si blesav nacist!

  • Janez707 09:35 21.julij 2019.

    Minsko polje vzdolž cele hrvaške meje in opozorilne table 'minirano' na vsakih 100 m, da se banda ne bo mogla pritoževati. Stroške pa zaračunati hrvatom, če ne bodo hoteli plačati pa vsem hrvatom prepoved vstopa v Slovenijo.

    • Avatar Leon
      Leon 13:11 21.julij 2019.

      Janez ,kaj pa šus v glavo kot ga zagovarjajo tvoji mentorji ? Če si zaželiš izleta na minsko polje pojdi na Hrvaško .

    • blayo 16:25 21.julij 2019.

      Janez, pejt v senco, da te nau sončarca...

  • minimaxi 11:24 21.julij 2019.

    Na mejo vojake s tanki, in ne serite z objavljanjem slik jokajočih mater in otrok, kajti že vsak ve, da je to samo krinka za medije. Islamska vojska pa vdira nekaznovano

    • blayo 16:27 21.julij 2019.

      Je teeba najprej tanke kupit od američanov. Potem pa še vojsko od nekod. Se javiš?

    • minimaxi 20:27 21.julij 2019.

      blayo, ko sem jaz pazil na mejo, si ti še sral v gate in jedel pasje dreke po peskovniku. Sedaj naj bodo varuhi tisti, ki so za to plačani

    • blayo 21:33 21.julij 2019.

      No o tem bi lahko razpravljala... in ker si nekoč pazil mejo, si zdaj mnenja da si boga za nekaj prijel in ti ni treba nič več kot iz svojega naslanjača pisat slaboumne komentarje? Če že pišeš bi od "staroste" ...prikaži več kot si ti pričakoval vsaj kanček stika z realnostjo in ne strašenja z nekimi imaginarnimi sovražniki...

    • minimaxi 03:38 22.julij 2019.

      blayo, imaginarnimi sovražniki???? Pa kje ti živiš?? Je tvoja luknja premajhna, da bi videl, kaj se dogaja? Nekega dne boš spregledal ampak bo prepozno

    • blayo 08:15 22.julij 2019.

      Pa kaj te to briga, ti boš baje takrat že davno pod rušo...

  • sam50 12:09 21.julij 2019.

    Sami bivši borci,pa par otrok in žensk za kamuflažo,mislim,da jih je po EU že skoraj dovolj,le vprašanje časa je,kdaj bodo udarili....

  • marsal 09:29 21.julij 2019.

    varovanje meje in s tem onemogočanje prehodov ali samo prestrezanje migrantov in nameščanje v naše centre , zato da nebodo imeli težav Italijani ?! Mislim , da bodo naši vrli policisti z vojsko počeli samo to drugo ! Prijateljski Hrvaški ...prikaži večaški policisti pa jim bodo dovažali s kombiji in avtobusi ! To je sposobna organizirati samo naša vlada !

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 11:20 21.julij 2019.

    brez policijskih pooblastil vojakom je vse skupaj farsa delanje norca iz policije in vojske pa tudi državljanov Slovenije. Šarec in Poklukar kaj še čakata? Bodo razni kriminalci res morali potrkati na vajina vrata, da se bosta zbudila?

  • Laznivi 16:39 21.julij 2019.

    Upam da bo vojska imela dovoljenje uporabe strelnega orozja.

  • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 12:06 21.julij 2019.

    Sram jih bilo, pri nas sami nesposobnezi

    • blayo 16:36 21.julij 2019.

      Kje pri vas? A v drugem nadstropju?

    • maresem 17:55 21.julij 2019.

      Daj blajči, ni mamice doma, pa ne najdeš dudike.... ti jo bo dal stric kozojebec.

    • blayo 17:57 21.julij 2019.

      Ko ti zmanjka argumentov se spraviš na nivo 5-letnika...

  • marsal 18:08 21.julij 2019.

    modrec vpraša premierja Šarca : " Gospod Šarec hipotetično : Če bi bili vi na oblasti v času Hitlerja , kako bi se mu uprli " ? Šarec pomisli in odgovori : " Uprl bi se mu z vsemi silami ...prikaži veči in delal na tem , da ne zavlada Evropi "! modrec mu odgovori : " Vidite zdaj imate priložnost , da branite Evropo pred islamizacijo!"

  • kapibara1 15:10 21.julij 2019.

    Sposojen komentar, upam, da me avtor ne "ganja: Begunci z družino ,bežijo v prvo varno državo... vojaki, pustijo družino doma, in gredo zavojevat.. !! DEJSTVO - te dobijo po piCki..

  • kapibara1 15:14 21.julij 2019.

    - Leta 1999 je na sinodi v Vatikanu, med razpravljanjem o odnosih muslimani in kristjani, eminentni muslimanski učenjak hladnokrvno dejal: "S pomočjo vaše demokracije bomo vdrli k vam,s pomočjo naše vere bomo zavladali nad vami. " - To je povedal ...prikaži večal udeleženec sinode monsignor Guiseppe Bernardini. - Vir: knjiga Bes in Ponos - Oriana Falacci str. 98-99

    • blayo 16:30 21.julij 2019.

      In to že 1999! Se pravi že 20 let ti mirno in udobno ležiš na kavču in nič ne narediš?

    • gggg 17:26 21.julij 2019.

      blayo, ti pa še zdaj ležiš na kavču...

    • blayo 17:29 21.julij 2019.

      Ja, ampak za razliko od nekaterih tukaj ne streljam kozlov...

    • gggg 17:31 21.julij 2019.

      Očitno živiš v nekem mehurčku in ne znaš predvideti, kaj vse se bo zgodilo.

    • blayo 17:45 21.julij 2019.

      Ti pa seveda znaš predvideti ane, ker imaš kristalno kuglo? Karkoli se bo zgodilo, se bo pač zgodilo. EU prebivalstvo se stara in tako ali tako bomo sami spisali svoj konec z zidom ali brez. Kaj ti pomaga zid okoli EU, če bo na k

    • gggg 17:47 21.julij 2019.

      In kaj si ti naredil, da se prebivalstvo ne bi staralo?

    • blayo 17:48 21.julij 2019.

      Ti pa znaš ane? Kaj ti pomaga zid okoli EU, če pa na koncu ne bo nikogar več ki bi ga branil? Poleg tega imajo lačni veliko večji potencial za preživetje kot pa prenajedeni...

    • gggg 17:52 21.julij 2019.

      Verjemi mi, mene ne skrbi staranje prebivalstva. Imam dovolj potomcev. Če pa si ti brez otrok, je to predvsem tvoj problem.

    • blayo 17:55 21.julij 2019.

      gggg, ne vem, a bi moral kaj delati v tej smeri ali kaj? S tremi otroci mislim da sem zadostil temu, ostalo ni v mojih rokah. Sigurno pa zid ni tisto kar nas bo odrešilo imaginarnih muk in tegob...

    • gggg 19:07 21.julij 2019.

      Še manj pa bo pomagalo, če bomo k sebi navlekli vse te ljudi.

    • blayo 19:24 21.julij 2019.

      Nič ne vlačimo. Vse kar delamo je to, da jih obravnavamo po postopku, ki bi ga tudi ti pričakoval zase, če bi bil v podobnem položaju. Zakaj recimo Janša vedno pozabi dvignit pošto? Ja zato ker mu zakon to omogoča. ...prikaži več Omogoča pa zato, ker mogoče pa kdo kdaj res pozabi, in če bi zaradi tega pristal v čuzi za več let, bi bilo to zelo krivično do njega.

    • gggg 10:40 22.julij 2019.

      Glej, obstajajo mejni prehodi, kamor prideš s svojimi dokumenti in poveš, kaj bi rad in zakaj si prišel. Zakaj bi bilo treba ilegalno vstopati in izsiljevati nekakšen azil?

    • blayo 14:26 22.julij 2019.

      Se strinjam, samo zakaj potem JJ ne dviguje pošte in zakaj midva voziva nad omejitvijo samo tam kjer veva da ne bo policajev? Vse zgleda zelo preprosto, pa v resnici ni.

  • maresem 10:08 21.julij 2019.

    Sramota od take gnile komunajzarske države, kako zna poskrbeti za varnost in nedotakljivost države, da o kulturni suverenosti ne govorim. Marš zalega nesposobna. Delate iz kruha drek, to ste sposobni in natikat rdečo komunajzarsko zvezdo na prsa.

    • marsal 11:06 21.julij 2019.

      nehaj pluvati po komunistih , ki nimajo nič s tem ! Naši politiki delajo za Bruselj in so vsi globalisti ! Je pa res , da so otroci komunizma !

    • blayo 16:31 21.julij 2019.

      Rdeča zvezda je Heineken TM...

    • maresem 17:58 21.julij 2019.

      marsal.. pa še kako imajo!

    • blayo 17:59 21.julij 2019.

      Pa stari Rimljani tudi!

    • maresem 18:12 21.julij 2019.

      .. pa tvoj obrezani kozojebec, ki je posilil tvojo mat, da te je izvrgla.

    • blayo 18:44 21.julij 2019.

      No no, kako se pa obnašaš mulc? A imaš kakšne manire ali nobenih? Toliko imaš za povedat o obnašanju in navadah migrantov, v bistvu si pa sam en velik neotesanec...

  • Avatar Leon
    Leon 13:15 21.julij 2019.

    Dare tudi ti si eden izmed prvih kavč prvoborcev Lahko se pridružiš štajerski Vardi ali SNS poslancu ,ki zagovarja šus v glavo . Vendar ne pozabi ,Kdor seje veter ,žanje vihar !

    • voda94 14:03 21.julij 2019.

      Ti si budala. Priporocam, da gres prostovoljno in naše države, nič ti nočemo.

    • voda94 14:08 21.julij 2019.

      Leon, še nakj ti moram povedati. Koliko beguncev pa si sprejel v svoj dom. V svoj kulturni prostor. Mislim,da nisi. Nmaš spoštovanja do svoje domovine, svobode in kulture slovenstva. Sigurno si eden bivših jugovič ali pa skrajno levičar.

    • Avatar Leon
      Leon 14:34 21.julij 2019.

      Oglasi se na andragoškem zavodu na oddelku za osnovnošolsko izobraževanje starejših državljanov .

    • kapibara1 15:12 21.julij 2019.

      @ leone- Bolje sprečiti, nego lečiti..- kot si boš postlal, tako boš spoal.. ( če dovoliš da se ti plevel razraste.....če pa ne, pa nimaš plevela na vrtu..

    • leonardo 15:48 21.julij 2019.

      Curek,Leona sprašuješ koliko migrantov je sprejel v svoj dom? KOLIKO PA SI JIH TI?Da ne boš mene spraševal kaj sem in od kot sem. Moji starši so rojeni Slovenci ( katoličani/ jaz sem pa še kako zaveden SLOVENEC. Ne maram, ...prikaži več da horde Isisovih vojakov vdira k nam, ker se nam z njimi nič dobrega ne obeta. JA, sem pa levičar. In kaj mi boš sedaj očital?Sem komunajzer?Samo zato ker nisem na tvoji desni strani s tvojim poveljnikom, ki je bil tudi levičar, samo da je dlako zamenjal?

    • kapibara1 16:22 21.julij 2019.

      @ leo- Pa "curek" ni za sperejem migrantov kar vse povperk. kar za - na vse.. !! Nisi povedal koliko jih imaš doma, s pomočjo žernske polulacije, za animacijo , na svoje stroške in na veselej žesnsk?? !! !! ?? ...prikaži več? NE vsiljuj nekomu nekaj, kar NE mara.. si jih želiš, so jih redi..

    • blayo 16:35 21.julij 2019.

      Zakaj bi kdo moral koga sprejeti? Upam si trditi da nikomur tole ni ravno všeč, ampak se žal dogaja. Z neumnimi komentarji ala: zapret meje; postavit ograjo; vojsko na mejo... se ne bo nič spremenilo. Jaz še niti enega pametnega ...prikaži več predloga nisrm slišal ali prebral...

    • gggg 17:29 21.julij 2019.

      Ze veliko predlogov je bilo, da naj se pomaga v izvornih državah. In tudi vsi ti migranti naj gredo domov in doma vzpostavijo stanje, ki bi podobno evropskemu.

    • blayo 17:41 21.julij 2019.

      Aha, in kako to gre? Rečeš magično besedo "POMAGAM 100" in 100 ljudi si odrešil njihovih težav al kaj? Ta pomoč bo trajala 50 ali več let, med tem časom (dokler se zadeve ne normalizirajo) bodo pa pač migriral, in ...prikaži več za ta cajt je najpametnejša rešitev da se jih razseli po čim večjem področju (da se ne bodo združevali v geta), da delo in poizkuša integrirat. Vse ostalo je nesmiselno početje...

    • gggg 17:50 21.julij 2019.

      Vidim, da si eden tistih, ki se jim ne ljubi reševati vzrokov in bi radi samo nekako gasili posledice. Naj ti pojasnim, da s takim pristopom gašenja posledic, samo povečuješ izvorni problem.

    • blayo 18:03 21.julij 2019.

      Saj ti pravim da se vzrokov ne da odpraviti čez noč ali z magično besedo... odpravljali se bodo naslednjih 50 ali več let, vmes bodo pa migranti sem hodili...

    • gggg 19:09 21.julij 2019.

      Saj pravim, ni potrebe, da hodijo sem. Precej bolj koristni so, če pomagajo doma vzpostavljati pravi sistem. Tako bo najhitreje dosežen želeni cilj.

    • blayo 19:19 21.julij 2019.

      Ne vem, če si ravno v poziciji, da bi govoril kakšne so njihove potrebe, želje in pričakovanja. Mogoče so pa doma že poskušali. Poglej koliko Hrvatov na leto migrira, s tem da imajo oni vsaj to srečo, da so v ...prikaži več EU. Zakaj torej po tvoje raje ne ostanejo doma in poizkušajo Hrvaško izvlečt iz dreka... pa se imajo v bistvu za ene največjih patriotov na svetu. Baje bi bilo to bolj koristno za njih ane...

    • gggg 10:37 22.julij 2019.

      Seveda bi bilo. Drugače bodo pa spet čez par let govorili, da im primanjkuje prebivalcev ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.