Slovenija
3292 ogledov

V SDS za referendum, to bo zdaj storil Golob

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:46 30.januar 2024.

    Sem za drugi blok nuklearke vendar nikakor ne skupaj z Hrvati,ki imajo elektriko jedrske odpadke pa obdržimo mi!! Pa še to bi dodal,da podjetje,ki upravlja z elektriko iz nuklearke NE SME imeti dobičkov saj bomo drugi blok postavili mi (tudi ...prikaži več sedanjo smo) uporabniki te elektrike!! Res je neumno,da mi nekaj zgradimo elite iz GEN-I pa si delijo dobičke!!

  • Luksi 08:22 30.januar 2024.

    Odlična ideja, hkrati bi dodal še vprašanja glede ogrevanja in omrežnin, da vidimo, kaj na vladno početje pravi ljudstvo...

  • Plavi-mil 12:09 30.januar 2024.

    Ja, sem za drugi blok, vzamejo naj 134 miljonov nevladnikom in jih naj namenijo za 2. blok, bomo imeli vsi od tega korist ne samo bajsa in kolesarji.

  • bobubob 08:56 30.januar 2024.

    Vseeno bolje en velik obrat (za to primerno ožičenje že obstaja) kot da ima vsaka vas svojo vetrnico in panele po strehah. Ni sonaravno (povzroča veliko okoljsko škodo), niti varno, da o izgledu ne govorim. Kje so krajinarji? Predpisujejo naklone ...prikaži več streh, barvo fasade in strešnikov, vtaknejo se v vsako pasjo uto, predpisov kolikor češ - o celih strehah iz sončnih panelov pa nič. Lokalni jedrski reaktorji? So pisci predloga Metelkovci? Pa da se ne bomo spet bratili s Hrvati !

  • rd2dmk2 12:02 30.januar 2024.

    preberite si članke ki jih je objavil roman bernard in si oglejte kaj dela podjtje iz žirovnice n-gen. vseeno mislim da je bolje se držati pravila vsaka hiša svoj agregat, kot pa en NEK, če že zarad druzga ne, hekerji ...prikaži več so vse boljš. in vedite ta bodo težko zjebal miljon malih turbinc ( ni treba fotopanelov, imamo dovoljpotočkov in studenčkov, lahk tudi kakšen fotopanel, kot pa eno nek. po drugi strani pa prvi pc je imel 75 W napajlanik dons ima fon 120W. vam trije NEK ne bodo dovolj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.