Slovenija /slovenija/jaz-porocam
61 ogledov

V sladoledu dobil še muho

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 22:42 09.april 2014.

    oja, pa gredo, velik bolj kot povprecna slovenska ostarija kjer se spara na vsakem koraku in cvre v najcenejsem Mercator al pa Spar olju, brez skrbi. Pa tud cistoco imajo za slovenske pojme nadpovprecno, ce si pa jezen na njih ...prikaži več ker so ameriska firma in ne slovenska- to je pa drug problem

  • Bizgec 16:26 09.april 2014.

    Ce citiram kuharja iz serije The Pacific: "Think of it as meat."

  • Avatar Syn
    Syn 19:26 09.april 2014.

    Besede "McDonald´s", ter "surovine vrhunske kakovosti" enostavno ne grejo skupaj v kontekst. :)

  • KOJAK 20:37 09.april 2014.

    JA IN? jebala te muha, dobro da ne veš kaj vse poješ s kakimi hrenovkami, salamami ali pizzami. Sam sem že v kaki solati v kaki restavraciji našel kaj čudnega, ali pa kje kak las... pač umaknem in jem naprej... ...prikaži več da bi pa delal dramo in pošiljal slike v nek medij pa mi niti ne pade na pamet.

  • sprehajalec 21:45 09.april 2014.

    Slovencelj takoj vidi potencialni milijonček v muhi iz Mac Donaldsa. Pri stari mami so mu pa iz stropa padale, ko so se nabirale iz štale v kuhinji.

  • URIAH HEEP 19:23 09.april 2014.

    To kar prodajajo v McDonaldsu niti pod razno ne spada pod hrano.Še solata je oprana z 30imi kemikalijami in je zelo strupena za človeka.# dcl coca cole vsebuje 13 5g vrečk sladkorja oz 65g cukra.Da meso tam ...prikaži več sploh ni meso niti nam govoril.

  • Tarzan U Jane 22:44 09.april 2014.

    ta muha bi bila itak nekaj najbolj zdravega,kar bi lahko požrl tam

  • McClain 22:44 09.april 2014.

    2 leti so se s pomurko pogajali, da so jim izdobavljali govedino s tako malo mascobe kot je njihov standard, tako da ne blebeci v tri dni, hude standarde imajo, tudi za cistoco. Zar je vsak vecer ociscen do konca, ...prikaži več da se zjutraj vidis notri. ZDaj pa pejt mal na avtobusne postaje pogledat k nasim nekdanjim bratom, kako je s tem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.