Avto
4685 ogledov

V Sloveniji kia, za katero se obračajo glave

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rdečivrag 08:08 17.maj 2019.

    Meni se zdi v živo kot pomanjšana porsche panamera. Definitivno poleg Stingerja, vsaj za mene, najlepša Kia in eden najlepših avtomobilov golfovega razreda.

  • milan821 10:36 16.maj 2019.

    dizla samo pospraviti is projizvodn zakon je hibrid in navadne menjalnike je treba tudi pospraviti automatika je zakon glede speljevanja v hrib

  • ilija 10:37 16.maj 2019.

    Kakor za koga sem lastnik kia že 20 let zelo zadovoljen imam že 5 po vrsti velika folšija je ker veliko kopirajo od drugih naredijo pa celo boljše kot original če bi bil znak od kakega nemca potem bi bil ...prikaži več super avto imam prijatelje ki imajo wv ali bmw pa audi non sop so pri mehankarjih.

    • Rdečivrag 08:36 18.maj 2019.

      Pa točno za to gre. Kia je narejena za to, da dela. Mi imamo že drugo in ni bilo v skoraj 10 letih z obema nobenih težav. Tankaš in voziš. To je filozofija, ki so jo uvedli Japonci v 90 ...prikaži več letih, čeprav se že nekaj časa ne držijo več tega. Upam, da se ne bodo tudi Korejci glede tega spremenili. Nekatere znamke gredo po tej plati za mene z vgrajenimi oziroma načrtovanimi napakami predaleč.

  • maresem 09:55 16.maj 2019.

    Kakšna cena?? Kaj jim je pa stopilo v glavo?! Očitno mislijo, da imajo porscheja

    • Rdečivrag 08:35 20.maj 2019.

      Če bi bil porsche, bi bil 3x dražji, če mercedes pa 2x. Kar poglej si na cenik, koliko stanejo mercedes CLA pa ti bo vse jasno. Pa še Renaultov motor ima, ki ni ravno zgled nepokvarljivosti.

  • Tadej 11:27 16.maj 2019.

    Izgleda kot neka sajtrga.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 07:51 16.maj 2019.

    sranje na pa avto

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.