Vizita za živali /vizita-za-zivali/festival
29932 ogledov

V Sloveniji še vedno ogromno spuščenih psov: posledice so grozljive

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 23:32 01.maj 2023.

    ma jaz bi te lastnike psov nekam gnal. eni si res omejeni kalibri. za imet psa bi uvedel posebno dovoljenje za katerega moraš opraviti izpit. Ko za avto.

    • ico8 13:18 02.maj 2023.

      Tocno, meni se se sedaj smilijo tisti, v garazi privezani psi...

  • rd2dmk2 07:46 02.maj 2023.

    pes mora bit pod " kontrolo". tako in drugačno. ste pozabili na smrt otroka na dvorišču. no pejte mal obnavljat znanje. glejte včasih pes napade drugega psa, drugemu, napade otroka, ker pač otroci še niso na povodcu in za otroka ...prikaži veča je vsak pes priden in prijazen. spet tretji pes se rad igra z zajci, srnački in ja bog ne daj s kakšnimi gadom in modrasom. in veste kakšen domač kmečki mačkon ima na sprehodu mladež, bo raztrgal pesa. potem pa ne jokat kam so šli tisočaki.

    • Avatar Leon
      Leon 07:57 02.maj 2023.

      Torej nekdo ni opravil svojega dela -nadzor na terenu .

    • rd2dmk2 08:02 02.maj 2023.

      leon.. tole tvoje nekako izgleda kot nemška demokratična republika,, vsak državljan drugemu državljanu - štasi.. kultura obnašanja je prvi pogoj.. drugo je pa tvoje.. dokler bo pa pri nas v SI junak tisti, ki krši pravila in bedak tisti, ki ...prikaži več sejih drži pa.. samo en primer poglej v kontejnerje za smeti. pa boš videl kje smo. pa lep praznik vsem. ne pozabit kaj praznujemo.,

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:41 02.maj 2023.

    Vsi psi bi morali imeti nagobčnik, ko gredo na sprehod ! Nagobčnik bi moral postati obveznost za vse pse, tako kot čelada na glavi motorista, kolesarja, skiroja, jamarja...

  • darinka67 09:43 02.maj 2023.

    "moj pes ne bo nič naredil" Zanimivo, da lastniki psov poznajo misli in govorico psov. Nisem vedela, da so tako povezani z živaljo. Sicer pa še za človeka ne more dati roke v ogenj, kaj šele za žival.

  • Soloobveznababica 08:25 02.maj 2023.

    Res je globa prenizka.Obvezno bi morali biti psi na povodcu-po zakonu. Nekateri lastniki psov dajo prednost zivalim in ne ljudem.Psi se prosto sprehajajo in lastnikom se kar smeji,ko gledajo ljubljencka.Vse lepo in prav,ampak to je vas ljubljencek in ne posiljujte ...prikaži več drugih,ki mogoce ne zelijo srecanja s tujim psom.Gres v naravo,da se sprostis ,pa je ze skoraj toliko psov kot ljudi,od tega polovica spuscenih.Nekateri so vsaj toliko obzirni,da, ko vidijo,da se nekdo bliza,psa dajo na povodec.

  • miha.z 08:10 02.maj 2023.

    Premajhna globa!

  • munja 10:08 02.maj 2023.

    Nič nam ne pomaga sto zakonov, če se jih ne spoštuje in če so nekateri ljudje kreteni.

  • lojs 08:31 02.maj 2023.

    teh kosmatih štirinožcev je vsak dan več, očitno je standard nekaterih še kar dober ... pri srečanju s temi cucki se raje umaknem da se izognem brisanju mokrega gobca, no če pa še to ne zadošča, pa uporabim nogo

  • Avatar Leon
    Leon 06:25 02.maj 2023.

    Velika Planina je zatočišče malomeščanstva .

  • Toma 09:55 02.maj 2023.

    Kot otrok sem se srečal, tudi zelo poblizu s kar nekaj cucki in kuzlami, zato sem se jih bal. Če me danes še kakšen ugrizne, bo tekel za mojim avtom 100 na uro - privezan!

  • maxvel 11:35 02.maj 2023.

    če je pes brez povodca in brez lastnika takoj ustrelit.

  • Grof 23:05 01.maj 2023.

    Prvo in drugo je oslarija, draga Ščuka

  • Grof 23:04 01.maj 2023.

    Če je Ščuka s psom, je hudič, če pa je pes s Ščuko, pa naj bo Ščuka v domačem bajerju, ni hudič, da bo pes skočil za Ščuko če bo ta do vratu v mlakuži za bajto, in koza bo ostala cela

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.