Zdravje /zdravje/zivljenjski-stil
9227 ogledov

V Sloveniji: To so zdravila, ki jih potrebuje že sedem odstotkov populacije

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 10:50 25.junij 2019.

    Psiho ,kardio in gastro...tipicne bolezni za katere je kriva druzba in bedno stanje v drzavi...to so tipicne bolezni posledica dolgotrajne bede,strahu nezadovoljstva. Ta clanek je potrebno zalepiti vsem trenutnim in bivsim politikom na celo ,ki so iz drzave napravili kar ...prikaži več so in narodu pobrali zivljensko energijo.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:46 25.junij 2019.

    zdaj ko predpišejo zdravila pa spet ni prav,saj zato se predpiše da človek ne umre in da smtnost upade

  • Avatar Zara_Loftus
    Zara_Loftus 11:45 26.junij 2019.

    Google trenutno plačuje od 17.000 do 22.000 dolarjev za delo na spletu od doma. K tej dejavnosti sem se pridružil pred 2 meseci in v prvem mesecu te dejavnosti sem zaslužil 20544 $. Lahko rečem, da see jee moje življenje ...prikaži več popolnoma izboljšalo! Preveri, kaj delam. obisk ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.WebJob98.Com

  • Rudman 09:02 25.junij 2019.

    Se je potrebno vprasati zakaj so ljudje na antidepresivih? Sem jih jemal in tablete za pritisk. Vendar to ni bila resitev. Trenutno ne jemljem nobenih tablet, zakaj, zamenjal sem sluzbo. Zdaj sem zdrav brez tablet in se ne ukvarjam s ...prikaži več sportom. Imam morda se bolj zahtevno sluzbo kot prej vendar je veliko manj stresna.

    • cogocogo 10:35 25.junij 2019.

      se strinjam slube so danes res ubijajoče mene je zadnja spravila na tablete ,,teden pred penzijo sem zbolel ,,in vem da je zaradi pritiskov ali stresa,,se po več letih nisem dober ,,,upa pa da bo to doživela tudi moja direktorica ...prikaži večktorica ,,bi pa bila edino primerna za delo v kakem koncentracijskem taborišču ,in ta zmaj je direktorica doma starejših občanov ,,kako je šele njim pa si lahko mislite,,

    • mph 10:39 25.junij 2019.

      Bolj kot službe kot take so lahko problem sodelavci, šefi, .... Sam nimam teh problemov, poznam pa več primerov.

    • cogocogo 19:02 25.junij 2019.

      ja danes so sodelavci res hudi sovrazniki za evro te zatolčejo ,,šefi pa so prav cepljeni na hudobijo ,,

    • igorgeus 14:13 28.junij 2019.

      Točno, služba ni problem, odnosi so katastrofa

  • igorgeus 14:12 28.junij 2019.

    Koliko smrti je posledica tega? In ali jih ne moremo preprečiti?

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 11:32 25.junij 2019.

    Neverjetno. Torej bi lahko samo s spremembo povprečnega življenjskega sloga zmanjšali stroške zdravstva za več kot 10%. Res neverjetno. Depresivci so mi itak vedno šli na živce, zdaj pa še toliko bolj, ko vidim, da delajo take stroške. Jaz bi ...prikaži več jih vse nagnal ven na polja delat kmečka opravila pa bi takoj pozabili na depresijo. Svež zrak, sonce in gibanje so preizkušena zdravila, ki nič ne stanejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.