Slovenija
2807 ogledov

V Sloveniji vse več beguncev iz Ukrajine

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Željko 05:56 03.marec 2022.

    Najstarejša obrt se bo občutno pocenila

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 22:06 02.marec 2022.

    A imajo ukrajinski migranti kovidno potrdilo?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 22:39 02.marec 2022.

    A so prišli fusbal igrat in imet športne dneve?? Sem mislu, da jim je mar edino za mir in preživetje, potem zgleda, da ni tako hudu v Ukrajini, kt nam prikazujejo SDS cajtnge in TV?

    • Lumpi 23:51 02.marec 2022.

      Svetujem ti, da se preseliš v Ukrajino. Hiše so tam sedaj gotovo poceni, pa si boš lahko 1/1 ogledal, kako je tam. Že slovenska vojna, ki je civilisti skoraj nismo čutili, je bila obremenjujoča, tistega tam si pa niti predstavljati ne znam.

    • kapibara1 19:45 03.marec 2022.

      Ni tako v urajina, kot mediji kažejo !

  • kapibara1 19:43 03.marec 2022.

    Že vedo radi čes prav sem ! Socilana je velika.. brezdelja in na ta račun življenja , pa še več.. s kriminalom so pa doma še bolj seznanjeni, kot mi tleke..

  • jakec1575 23:11 02.marec 2022.

    je pa zalostno, da tako ukrajinci, kot poljaki. ne spustijo cez mejo indijskih in afriskih studentov, ki imajo dejanski status na ukrajinskih fakultetah. tako se ne morejo vrniti domov in so kanon futr. to je pa totalno mimo. samo zato ker so temni.

  • andrej084 22:46 02.marec 2022.

    Ti nogometaši naj ostanejo v Sloveniji, podelimo jim državljanstvo, bomo nogometna velesila, nadomestili bodo balkance v reprezentanci...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.