Slovenija
40185 ogledov

V šolah najbrž kmalu nov obvezni predmet

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 18:43 28.november 2020.

    Kaj duševna vzgoja ? Npr. VEROFUK .

    • gggg 20:32 28.november 2020.

      Ti imaš pa resne težave s seboj.

  • Dušan Jakič 12:03 28.november 2020.

    Lol, samo ene 5-6 generacij prepozno... Še dobro da se ljudje sami znajdejo!

  • Avatar praufo
    praufo 14:40 28.november 2020.

    pa sej to ne morem verjet, da slovenistan izumi kaj takega, jao, jao ... jajo .... bebci za luno, ki znate samo vaš iphone drkat, sploh ne vem zakaj tako izobraževanje ... vsak mulc naj dobi novga iphona, pa naj ...prikaži več vse dela ... sej ta država ma keša ko solate ... pa nej se zapufa ... svaka čast brihte, kaj ste do zdaj delal , jajca pa češplo praskal, pa mal ste jo namakal ... ja zdej pa taka ideja ... he, he, he ...

    • gggg 20:31 28.november 2020.

      Tvoj neberljiv komentar pove vse o nivoju tvoje izobrazbe.

    • Avatar praufo
      praufo 13:53 29.november 2020.

      imam sina, ki je star 15, sedaj obiskuje (oz. jo sploh ne) srednjo šolo ... sam se s compi in vso ostalo tehniko ukvarjam že preko 30 let, mogoče zadnja leta malo manj , (ker vsi vse znajo in nikogra ne rabijo) ...

    • Avatar praufo
      praufo 13:53 29.november 2020.

      par let nazaj , ko je še hodil v OŠ, sem ga konstantno spraševal, zakaj nimajo kakšnega krožka na to temo in vedno isti odgovor "ni zanimanj" ... zakaj ta butaska pofukana država želi uvesti tak predmet, če ni nobenega ...prikaži več zaupanja ... odgovor je preprost : zato, ker vsi vse znajo ... a boš tole lažje prebral in razumel?

    • gggg 23:10 29.november 2020.

      Jaz imam pa kot predavatelj veliko stika s študenti in zagotovo bi rabili več novih znanj računalništva. In ne, digitalizacija in računalniška pismenost ni samo to, da znaš pametni telefon uporabljat.

    • Avatar praufo
      praufo 13:23 30.november 2020.

      ja bravo gggggggg , al kaj si že ... še sto gejev natipkam ... rabili bi marsikaj , ja rabili bi, sej tud železnico bi rabili boljšo ... halo prfoks , dobr, da si se zbudu ... svaka čast, v ...prikaži več tej gnili državi mora nekdo nekaj porint, sicer javni uslužbenci hodijo samo po plačo , za ostalo se jim jebe ... zakaj bi kdo sploh razmišljal, če je v glavi samo znesek na računu, ... a mi lahko poveš zakaj ... še jebal te bodo, kaj bi rad, ja tko to je ...

    • gggg 22:43 30.november 2020.

      Samo štirje g-ji so, če nisi opazil. Jaz nisem tisti, ki samo kritizira, ampak vedno iščem in tudi najdem rešitev. Sicer pa poznam več ljudi v gospodarstvu, ki hodijo v službo samo po plačo, kot pa podobnih v javnem sektorju

  • mph 11:37 28.november 2020.

    Se strinjam, temeljito pa odstranit nepotrebno navlako, ki preobremenjuje sedaj otroke. In totalna sramota je, da so naloge takšne, da moraš imet diplomo, da lahko pomagaš osnovnošolcu. Ubogi tisti, ki pa nimajo izobraženih staršev (ne mislim pri tem formalnih diplomic).

  • Avatar Ruth_Wright
    Ruth_Wright 11:40 28.november 2020.

    Na spletu s prenosnim računalnikom zaslužim veliko denarja (100 € do 200 € / h). Prvi mesec sem prejel ček za 28536 €, to spletno delo je preprosto in enostavno, ni mu treba iti v pisarn0 .... >>>>>> www.MagnifyIncome.Com

  • erawven 21:05 29.november 2020.

    www︎.︎Cycoap︆.︆net - oddličen prrojekt za odrasle, ki želikko najti partnerja za seks

  • Build_NEK2 12:16 28.november 2020.

    Super!

  • pravičnik77 12:59 29.november 2020.

    vsaj 20 let prepozno... drugače pa, kaj bo iz urnikov izpadlo? ali bodo spet po stari nesposobnoti pristojnih samo nalagali nove obveznosti?

  • reunecor 22:47 30.november 2020.

    www︎.︎Marbie︆.︆net - odličen prrojekt za odrasle, ki želikko najti parrtnerja za sseks

  • Avatar Lossneziola
    Lossneziola 23:36 28.november 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.xxhook.com

  • riluva 05:09 30.november 2020.

    www︎.︎Cycoap︆.︆net - odličen projekt za odrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • Avatar Sarah_Hernandez
    Sarah_Hernandez 20:10 30.november 2020.

    Na spletu s prenosnim računalnikom zaslužim veliko denarja (100 € do 200 € / h). Prvi mesec sem prejel ček za 28536 €, t0 spletno delo je preprosto in enostavn0, ni mu treba iti v pisarn0. ... >>>>> www.MagnifyIncome.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.