Magazin /magazin/vip
85927 ogledov

V strahu: Savina Atai upa, da jo bodo rešili

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 08:05 13.februar 2023.

    Psi imajo kratko življenjsko dobo. Naj si omisli papagaja, ki mu je podobna!

  • rd2dmk2 09:39 13.februar 2023.

    no ja pes je moral skor umret da neumnemu lastniku pride do .. treba je psa puščat da lazi okoli, se ne brigat. potem pa o kako smo ubogi in jokat. skrb za žival je 24 ur na dan. skoz. ...prikaži več ne samo sem pa tja. in tolk o ljudeh, ki hodijo na sprehode in opazujejo naravo. vso naravo imajo na zaslonu mobilca. če se tiste kokone da vidit z avtoceste, se jih da videt tud, ko peš pohajkuješ. no če gledaš kaj okol ne pa samo rezultate na FB in istagramu.

  • Ender3 12:38 13.februar 2023.

    Ko že misliš, da smo se S.A rešili se nenadoma pojavi s novo samopromocijo.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 13:31 13.februar 2023.

      Sem imela enako v mislih, samo bi dodala pa vseeno, da lepo, da info o gosenicah ni obdržala zase.

  • miro8 14:34 13.februar 2023.

    Bi pa lahko pripopala sliko teh gosenic, drugim v opozorilo. Ampak ok, to ji ne potegne.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 20:38 13.februar 2023.

    Spet plačana reklama za eno brezvezno nabito. Pes se mi pa smili. Bogi

  • wax 08:41 13.februar 2023.

    Ponavadi bi sicer napisal kaj grdega ampak tokrat bom samo rekel, da razumem, sočustvujem in upam, da bo s kužkom vse v redu. Težko je gledat nedolžno živalico, brezmadežno dušo, ki nikomur ni nikoli nič naredila, da trpi. Želim vse najboljše.

  • ivo5 22:01 13.februar 2023.

    Poden od objave admina. žalostno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.