Svet
22809 ogledov

Ko boste videli, v kakšni obutvi je šel hribolazit, boste bruhnili v smeh

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 16:30 29.avgust 2018.

    bolje če bi si obul plavutke,res butasta odločitev da greš v hribe neprimerno obut

  • e2rdo66 17:37 29.avgust 2018.

    Dejte mu kazen napisat...da si bo zapomnu...zdej se bo vsem hvalu kako se je s helikoptarjem pelou...

  • Avatar Leon
    Leon 20:53 29.avgust 2018.

    Tudi pri nas lahko naletiš na takšne čudake ! Torej problem je v obveščanju ,opozorilih in sankcijah ! Kdo bi si upal takšen hribolazit v Avstriji ali Švici ? Oberejo ga za 5 let kredita .

  • Avatar Zala
    Zala 14:43 30.avgust 2018.

    Ko boste videli, v kakšni obutvi je šel hribolazit, boste bruhnili v smeh .... ..... meni pa ob posnetku ni bilo do smeha. Kaj je tu smešnega? To je zaskrbljujoče, kako se ljudje odpravijo v hribe. Reševalci pa vse te ...prikaži več kekce brezplačno rešujejo in jih velikokrat na roke nosijo v dolino. Položnico, da se jim bo ob znesku zmešalo v ri.. in v glavi, da si bodo zapomnili svojo objestnost in nespoštovanje gora.

  • Amber_Bedford 15:25 30.avgust 2018.

    Google je plačal vsako uro dela na spletu od 150 do 250 evrov. Prejel sem prvi mesec 23795 € in 34957 € zadnjem mesecu plačo od Googla in sem redni študent in delam od 3 do 4 ure na dan ...prikaži več v mojem času rezervnih delov z lahkoto od doma. Vsakdo se lahko zdaj pridružijo tej službi in začnete zaslužiti na spletu, kot sem jaz, samo sledite nav0dilom na tem spletnem mestu ..... ....... ➤➤➤ ➤➤➤➤➤ www.Internet43.Com

  • Pepe007 18:01 29.avgust 2018.

    V Dolomitih vidiš, da še slabše obuti gredo na tritisočake. Pa tudi dol pridejo.

    • zdrej 10:09 30.avgust 2018.

      In to potem opravičuje tako obnašanje? Za kazen stroški reševanja * 10 + mandatna kazen, če obstaja.

    • Pepe007 11:00 30.avgust 2018.

      No, gre zato, da so tam nekatere poti temu povsem primerne, ker pri vzdrževanju ne malajo krogeca na vsako skalo, temveč vsake pol ure vidiš številko poti in preveriš, če si prav ter več napora vlagajo v drugačne ureditve poti. ...prikaži več In ločijo resne poti s feratami.

    • Pepe007 11:02 30.avgust 2018.

      Pravi kleni slovencelj kot je @zdrej seveda najprej pomisli, kako bi nekoga kaznoval. To mu bo dalo materiala za drkanje za naslednji dan. Pravilno pa bi bilo nastaviti cenik reševanja, ki nima nobene veze s tem, ali si bil več ...prikaži več sam kriv ali manj. V vsakem primeru nesreče v gorah si sam kriv, ker si nekam sploh šel. Ko bi bil cenik, bi se mi lahko primerno zavarovali, imeli bi več ponudnikov reševanja in vsak pohodnik bi čutil tudi več odgovornosti.

    • zdrej 14:23 30.avgust 2018.

      Bravo Pepe. "pravilno" razmišljanje! Izgleda da reševanja in zaščite še od daleč nisi povohal. Po vsej verjetnosti zato tudi ne daš kaj dosti ur prostovoljnega dela na tem področju. Če mu ne pomaga vso tupenje o primerni opremi pa naj ...prikaži večaj plača reševanje za kazen. Meni na misel ne pride da bi šel v taki obutvi (opanke) na malo večji hrib ne glede na pot ali je cesta ali je brezpotje. Že s pravo obutvijo na takih terenih zdrsne ali sklecne noga. Nekateri pa so pač brezbrižni in potem jemljejo č

    • zdrej 14:23 30.avgust 2018.

      čas ljudem (prostovoljcem, profesionalcem). Zakaj bi delal zastonj pri takih?

    • Pepe007 14:29 30.avgust 2018.

      @zdrej: funkcionalna pismenost je pri Slovencih resen problem. Kje točno si prebral, da sem napisal, da bi naj bilo reševanje zastonj kot je sedaj? In kje sem napisal, da bi naj to delali prostovoljci kot doslej? To, da velik del ...prikaži več reševanja delajo prostovoljci je celo škodljivo, ker gre za vrsto dela na "črno", lahko pa bi bilo nekomu resna služba, pa še nekaj davkov bi se nakapljalo. Zakaj pa nimamo potem Policije urejene kot prostovoljci?

    • zdrej 12:22 31.avgust 2018.

      Zakaj bi računal za nesreče ki se zgodijo? Slovenclj? Kazen za tiste ki bi lahko preprečili, kar se je zgodilo s primerno opremo pa je primerna. Slovencljstvo gor ali dol! Pa pri nas je še precejšni delež teh služb na ...prikaži več prostovoljni bazi, zaenkrat. Ko boš pa sistem spremenil, pa bomo videli. Aja, če nočeš, da se ti zgodi nesreča pa bodi doma.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.