Slovenija
41819 ogledov

V teh občinah največ okužb

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 11:51 13.oktober 2021.

    Ljubljana ima tolk prebivalcev kot vsi zgoraj omenjeni skupaj. pa se 100 tisoc vozacev vsak dan.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:55 13.oktober 2021.

    Ja, očitno je, da protesti zmanjšujejo možnost za okužbo, drugače si ne morem zamišljati, da imajo najmanj okuženih na prebivalca...;)

  • Avatar jate
    jate 16:58 13.oktober 2021.

    kovid mogoče res obstaja ,vendar ni tako hudo nalezljiv...4 sodelavke v razmahu 1 meseca zbolele ...družila sem se z njimi v službi predno so dobile vročino ,kako to da nisem od nobene fasala,sem mar wonder woman?sodelavec je hodil v službo ...prikaži več medtem ko njegova žena pozitivna on pa ne..skupaj živita ,spita ,fukata in kako se ni nalezel?zato ker kovid ni tako strašno nalezljiv...ali pa stroka laže in vsakemu kvazi prehladku pripišejo kovid da več kovid šoldkov skasirajo..

  • bobubob 22:43 13.oktober 2021.

    Vsi smo okuženi - z lažjo.

  • Ender3 12:56 13.oktober 2021.

    Ljudje, kaga to sploh zanima? Polni se medijski prostor, potem še nekaj tračev rumenega tiska in to je to. Hvala Z24.si za tako uredniško politiko.

  • Tamela_Zielinski 16:04 13.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.