Slovenija
73090 ogledov

V teh regijah je najhuje in v teh najbolje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 12:56 18.januar 2021.

    #PrenehajmoSeTestirati in bo korona izginila.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:34 18.januar 2021.

    Joj, upam, da bo Maja Bratuša manj zastraševala kot Kacin. Me pa zelo moti, ker se mi zdi, da ta vlada kar naprej nekaj muti s številom okuženih in ukrepi.

  • munja 13:07 18.januar 2021.

    Odprite trgovine s čevlji in tekstilom, otroci so v teh mesecih prerasli vse!!!

  • milan654 13:47 18.januar 2021.

    munja stabo se popolnoma strinjam

  • Joseantonio 13:58 18.januar 2021.

    Kako si zažgem krvni sladkor in popolnoma ozdravim diabetes. Hvala dr. Nelsonu Herbsu, na katerega me je napotil prijatelj. Kupil sem rastlinsko zdravilo dr. Nelsona, ki sem ga prejel na svoj naslov prek DHL-službe v 4 dneh, in pod njegovim ...prikaži več vodstvom sem bil popolnoma ozdravljen z njegovimi navodili v 21 dneh. Dr Nelson priporočam vsem, ki imajo, bolezni srca in ožilja, hepatitis, virus herpese, pljučni rak. Njegov elektronski naslov; drnelsonsalim10@gmail.com ali številko WhatsApp +212703835488.

  • serkookaf 05:07 19.januar 2021.

    www︎.︎Duterte︆.︆net - odličen projekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.