Zdravje
43907 ogledov

V toliko ambulantah telefon zvoni v prazno

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Metod Kvargl
    metod1 20:08 27.september 2022.

    S Covit krizo so se zdravniki dokopali do nekaj novih pravic: ena od njih so bili astronomski denarni dodatki k plačam, druga pa, da se jim več ni treba oglašati na telefon, pa nikome ništa.

  • Kmodri 23:57 27.september 2022.

    Pogrešajo siske z denarjem.

  • maja42 06:25 28.september 2022.

    Ko sem imela korono so se mi vnela ušesa, da se ne bi dr. okuzil me niso pregledali in so me pustili še 8 dni, sedaj imam grozno sumenje v ušesu in popolno izgubo sluha. Odgovoren ni nihče, se zgodi, ...prikaži več, v bistvu si še tečen ko rečeš da ne zdržiš, češ kaj težiš, za napotnico na orl sem morala samoplačniško ampak prepozno.

  • rd2dmk2 07:49 28.september 2022.

    Kuštrin z bando je naredil sesulo ( in to tip , ki je bil zraven pri uoru z napačnim plinom )sedaj pa grozijo z skupinskim izhodom. naj gredo k privatnikom. kar. me zanima ali bodo pri pripatniku 8 ur flankiral, ...prikaži več potem pa šli k drugemu po še eno plačo. al bodo dobili plačano pripravljenost na domu ? me zanima . kar gredo naj. po par meseceihbodo po kolenih se vrnili lenobe razvajene. samo ZZZS naj privatnikom plača storitve po isti ceni, kot javnim ustanovam. pa pika.

  • dd 09:44 28.september 2022.

    Smo ugotovili, da zdravniki na veliko krajšajo čakalne vrste tako, da paciente kar samovoljno odpišejo. To je kriminal. Kot je bilo povedano v Tarči, smo na nivoju Afriških držav. Pa plačila imamo najbrž po Ameriških standardih.

  • Ender3 23:58 27.september 2022.

    In sedaj se vsi deležniki oglašajo s kritiko, ker nobenemu ni do sprememb. ki jih napoveduje ministrstvo. Očitno je Fidesu, Lekarnam, DZZZS..Zdr.Zbornici..želja ohranjati status quo in še naprej loviti v kalnem na škodo uporabnikov zdravstvenih storitev..

  • Avatar lopov
    lopov 07:41 28.september 2022.

    v enem dnevu sem klical 45x in dlje od elektronske tajnice ne prideš ste na čakalni listi 2al1 ... odzvoni vrže ven pa kliči ponovno.. edina rešitev da greš tja tam te pa nadere da se moraš najavit preko tel ...prikaži večtel da te naročijo na uroprit pa 5minut pred uro... tako da nujni primeri odpadejo razen če umiraš in je tvojih zadnjih 5minut...

  • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 08:35 28.september 2022.

    ta kurčev GOLOBNJAK je obljubljal zdravnike jaz pa še vedno brez osebnega zdravnika (ZDRAVNICA JE IZGORELA IN ŠLA DELAT NA INŠTITUT) ostal mi je email naslov ambulanta.... in jebi se JEBI SE NESPOSOBNA VLADA

  • rd2dmk2 07:51 28.september 2022.

    paše tole. moj osebni primer. kličem sredi noči dežurno ambulanto. na drugi strani halo kaj je ? povem. počakite grem zbudit dežurnega zdravnika.. lepo . ZBUDIT. lepo tip SPI in je plačan lepo za dežurstvo. zjutraj pa veselo spočit gre ...prikaži več lahko fušat. naj se javi nekdo iz privatnega sektorja da mu to rata. da spi in je plačan. dobr plačan.

    • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 08:36 28.september 2022.

      LEJ SAJ DOBIL BI GA, ČE BI BILO POTREBNO. DEŽURNI ZDRAVNIKI VEDNO DEŽURAJO V PISARNAH S POSTELJO. AMPAK KO JE TREBA USTANEJO.

    • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 08:37 28.september 2022.

      ne pozabit, da so si dodatke za stalno pripravljenost izplačevali komunajzarski profesorji Ekonomske fakultete

    • Pepe007 08:56 28.september 2022.

      @rd2dmk2 : spet komentiraš nekaj o čemer nimaš pojma. Kot vedno ste teleta najglasnejša. Dežurni zdravnik v primarnem zdravstvu lahko ponoči spi. In velika verjetnost je, da ga boš zjutraj srečal v njegovi ambulanti. V času dopustov pa boš zdravnika, ...prikaži več ki je dežural 48 ur čez vikend, srečal v ambulanti v ponedeljek. Če gredo zdravniki na 40 urni delovnik, odpadejo dežurne ambulante. Saj običajno niso potrebne, običajno ljudi boli trebušček od prenažiranja čez dan. Je tebe tudi?

    • rd2dmk2 14:43 28.september 2022.

      očitno sem mački stopil na rep. men samo zanima kako je ovrednoteno to "spanje". kajti nekdo dela celo nač za nočni dodatek, nekdo pa dežura za nek dodatek. in glede komunajzerski profesrojev..ja no akhn, mislim da je neka ZK in ...prikaži več KP prepovedana, lahko so pa razne rumeno, modre, zelno bele stranke še vedno dovoljene.

    • Pepe007 15:17 28.september 2022.

      Po mojem so vsi zdravniki takoj zato, da se dežurstvo ukine. Rešitev je zelo preprosta in ni spanja tam. 36-40 urni delovni teden kot piše v zakonu in je. Če ga je treba spoštovati za Indijce, zakaj ga ne bi ...prikaži več za zdravnike? Ko ni v službi, seveda zdravnik ni na voljo. Tudi, če je 10 mrtvih na avtocesti. Bodo gasilci odpeljali mrtve in počakali, da preživeli pomrejo.

    • rd2dmk2 20:02 28.september 2022.

      neklearka dela 24skoz7, elektro nadzorni sistem tudi. a mislite da tam en dežura ? naj se uvede triizmensko delo . bo šlo ? ne !! ker gospodi v belem potem ne bodo mogli imet dodatkov in fušanja. in siguren sem ...prikaži več da noben od vas ni v svoji delovni dobi imel dežurstvo , dežurstvo na domu ali pripravljenost na domu. ste sigurno bili ob ogromne dodatke k plači, ane ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.