Slovenija /slovenija/crna-kronika
82 ogledov

V trčenju s tovornjakom umrl motorist

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krtina 19:17 23.avgust 2012.

    Žurnalček. Ti si bolnik. Moten človek, ki se norčuješ iz nesreče.Nesreča je bila nasproti Hofra na Kajuhovi. Tam ni nikjer nobene štiripasovnice. Bumbar lažnivi. Sam sem se peljal mimo, ko je bil nesrečnik pokrit z rjuho in so ...prikaži več policisti opravljali meritve.

  • Žurnalček 18:41 23.avgust 2012.

    Naslov niti slučajno ni pravilen. Pravilen naslov je "Kamionar zbrisal motorista"

  • Minerva 23:16 23.avgust 2012.

    Dajte nehat! Spoštujte smrt.! Že jutri boste lahko "zbrisani" vi ali ali jo boste "zbrisali, ko boste koga zbili nacesti. Dvomim, da ima kdo od vaju dveh legalno pridobljen vozniški izpit. Če pa ga ima potem gorje ti domovina moja.

  • krtina 08:56 24.avgust 2012.

    ŽurnalčekDolžan sem ti opravičilo. Ob pogledu na pokrito telo sem bil tako pretresen, da nisem bil pozoren, da je štiripasovnica. Imaš prav, jaz pa ne.Posledično je moja jeza na tvoj komentar izhajala iz napačne predpostavke, zato je ...prikaži več opis, ki sem ti ga pripisal zmoten in neupravičen. Verjel sem, da si samo eden od tistih, ki na pamet komentirajo vse dogodke počez, ne da bi kaj vedeli o njih.

  • Žurnalček 14:45 24.avgust 2012.

    Sprejeto. Moj komentar pa isto zaradi brezobzirne svinjarije kamionarja !

  • Žurnalček 14:51 24.avgust 2012.

    Veš , nesreča je nesreča in se lahko zgodi vsakemu, na živce in mi v plafon vrže takšelne namerni uboj , pri tem pa novinarji namesto da bi udarili z naslovi vodenijo dejanski potek " nesreče" Takšno" nesrečo" lahko izvede ...prikaži več vsak šofer vsak moment in od sodnika dobi 9 mesecev pogojno, namesto 5 letin več za namerni uboj.

  • Žurnalček 14:55 24.avgust 2012.

    Zakaj polcija sploh sprašuje po okoliščinah. Kamion je prehiteval po istem pasu motorista. A lahko? Ne sme ! In kaj tu nekomu nekaj ni jasnega. Od motorista je bil cel vozni pas in ga po njem, razeen po levem pasu ...prikaži več nima kdo prehitevati!

  • Žurnalček 20:52 23.avgust 2012.

    No še to. Če si že prestavil nesrečo za 80m , je pred Hoferjem petpasovnica in še pas avtobusne postaje. Kmetavzar , ki ne pozna LJ

  • Žurnalček 18:47 23.avgust 2012.

    Motorist in kamion za njim sta vozila po desnem pasu štiripasovnice. Kamion je želel motorista prehiteti z svojo že doseženo hitrostjo z preusmeritvijo na levi pas, vendar mu je preprečili avtomobili , ki so bili že na levem pasu. Da ...prikaži več ne bi prišlo do oplazenja in zvitja pleha, je kamionar rajši zbil motorista. Po vseh pravilih , kamionar sploh ne bi smel prehitevati po istem pasu motorista.

  • Žurnalček 20:41 23.avgust 2012.

    Blagor nam , ko se takšni idioti vozijo po cesti in ne vidijo koliko pasov ima cesta. Da nisi mogoče ti šofer tega kamiona , pa ti reesnica narobe hodi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.