Slovenija
18 ogledov

“V vinograd grem tudi ob petih zjutraj, če je treba”

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Blaž Šonc 15:25 31.marec 2012.

    Gospod Vizjak! Če smo uro premaknil naprej, pomeni da je zjutraj eno uro manj dneva, ga je pa zvečer več! Tak da si ga orenk mim pihnu! :-)

  • privat 14:41 31.marec 2012.

    pijanci da odločajo o moji bodočnosti?? Sindikati pa so tko al tko podkupljeni ,prestrašeni ipd....

  • Kristina Vidmar 14:58 31.marec 2012.

    g. Vizjak strinjam se z vami. Te ukrepi morajo biti sprejeti. Sem mamica z dvema otrokoma, tretji je na poti, spadam v srednji sloj in vas 100% podpiram. Se mi zdite dokaj razumen človek. Kar se pa teh sindikatov tiče ...prikaži več so pa itak vsi idioti neumni. Pojma nimajo.

  • ak 15:08 31.marec 2012.

    si ti mal bolan? A zate je vsak, ki ima vinograd pijanec? Naj mi oprostijo admini in še kdo srug za ostre besede, ampak ni čudno, da je takšno stanje v sloveniji, če določen del ljudi razmišlja tako omejeno.

  • Pepi 18:33 31.marec 2012.

    Jast predlagam,temu sodu alkohola,naj ostane v vinogradu,bo mn škode naredu,če pa že bo,jo bo seb,zato,gospod vinar oastante na svojem,in če že hočte,lažte svojim ljudem,ne pa celemu slovenskemu narodu

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:09 31.marec 2012.

    Ob petih gre zato šele v vinograd,ker takrat šele pride k sebi od popitega prejšnji dan!!

  • Alpin 07:39 01.april 2012.

    citiram:“tudi ob petih zjutraj, če je treba. Zdaj ko smo premaknili uro in imamo zjutraj eno uro prej dan, pa sploh ni težav.” A njemu ni nihče povedal, da se je ura premaknila naprej in da je zjutraj zato ob ...prikaži več isti uri bolj temno???

  • tralala 13:16 01.april 2012.

    Problem, ki se ponuja za rešitev. NE prevarantski gologlavčevi vladi. Kje je knjigica 10+100, da vidim, če so ti ukrepi notr. SDS, sama LAŽ vas je - kar smo vajeni. Problem je, da vam verjame tistih 20% maloumnih Slovencev.

  • Srečni Felix 15:58 31.marec 2012.

    Jim bi moral Slovak razložiti kako je na stvari. Lahko je davkoplačevalski denar metat skozi okno, sami svojega pa ne bi investirali. Zakaj že? Naj si svoje plače vržejo na minimum, potem bomo pa tudi drugi za kakšen bol jradikalen ...prikaži več ukrep. Dotlej bo pa una: lahko je s tujim tičem po kropivah mahat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.