Svet
25 ogledov

V Vukovarju nočejo cirilice

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • majdas 07:28 04.februar 2013.

    Vsak, kdor ve,kakšen masakr se je v Vukovarju dogajal, bo razumel tudi odpor proti dvojezičnosti.Sem prepričana, da bi bil odpor tudi drugje po svetu. Vsemu navkljub so rane še zelo sveže. Kar povprek lepiti etikete "fašist" in "rasist" pa ...prikaži več .... ne vem - največ poveš sam o sebi.

  • privat 08:57 05.februar 2013.

    o čem ti govoriš?? Tukej se ne gre za pravice manjšin..tukej se gre ali se prizna pravica četništvu za manjšino!! In Jaz pravim četniki so največji teroristi evropske unije in pozdravljam ne priznavanje četništva v hrvaški!!!! Naj prvo plačajo za ...prikaži več svoje morije ,naj se ponižno postavijo pred zgodovino in sami zahtevajo razpustitev četniških državic!

  • Žurnalček 00:00 12.februar 2013.

    Ti boš men govoril , kaj je manjšina in kakšne pravice mora imeti v EU. Jaz sem bil celo vojno udejstvovanje pri njih , proti njim , ampak pravice manjšine so v EVROPI univerzalne in jim pripadajo ne glede na ...prikaži več to , kaj se Ustašarija i rasisti spomnijo in hočeo. Ne zagovarjaj Hrvatov , če jih ne poznaš do obisti , če pa si tudi sam Hrvat , je to samo še en dokaz , da RH ne paše zaradi DVEH neuresničenih poglavji v članstvo EU.

  • Žurnalček 00:04 12.februar 2013.

    Vem kaj govorim , kajti spoznal sem njihovo miselnost in tudi videl v živo njihov Fašizem i rasizem v 4. gardijski brigadi -Splitski in 72. Lob-u .

  • Žurnalček 19:59 03.februar 2013.

    Z protesti je pokazala RH svojo FAŠISTIČNO in RASISTIČNO podobo, za katero EU ve , vendar to dejstvo skriva kot kača noge . Takšna država , zaradi takšnih strahotnih kršitev ljudskega dostojanstva, enostavno NIMA IN NI IMELA NIKOLI NOBENIH POGOJEV, ...prikaži večEV, DA POSTANE KANDIDATKA ZA ČLANSTVO V EU! Ne ratificirajte pogodbe zaradi tega , LB tu sploh ni važna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.